Eksklusiivne: Rep. Fry Blastis “Hoolimatu” DA Trumpi sihikule, kui ta otsustas teisi mitte süüdistada

0

Rep Russell Fry (R-SC) võttis SiriusXM-is sihikule Manhattani ringkonnaprokuröri Alvin Braggi Breitbarti uudised laupäeval pärast seda, kui endine president Donald Trump teatas laupäeva hommikul, et ta eeldab vahistamist järgmisel nädalal seoses Braggi büroo uurimisega Stormy Danielsiga seotud vaikimisrahaskeemi kohta.

“Ma arvan, et see on pretsedenditu ja ma arvan, et see on traagiline,” ütles Fry. “Teil on kiusatud ringkonnaprokurör, keda rünnatakse tema enda ja tegelikult kõigi poolt oma ametis käitumise pärast.”

Kuulake:

Fry jätkas: “Ma arvan, et nad vähendavad kuritegusid, nad otsustavad teatud kuritegude eest süüdistust mitte esitada ja teate, nagu te varem mainisite, on ta Sorose rahastatud ja siin me äratame kaheksa-aastase juhtumi, mis mitmed õiguskaitseorganid ja prokurörid on keeldunud süüdistust esitamast. Ma arvan, et see on pretsedenditu ja ma tõesti arvan, et see on hoolimatu.

Fry on Kongressi uusliige, keda toetas Trump võistlusel, mille ta eelmisel aastal võitis edukalt endise esindaja Tom Rice’i (R-SC) vastu, kes oli üks kümnest esindajatekoja vabariiklasest, kes hääletasid Trumpi tagandamise poolt 6. jaanuari kapitooliumi üle. mäss.

Advokaat Fry töötab nüüd parlamendi kahes kõrgeimas uurimiskomisjonis, kohtukomitees ja järelevalvekomitees.

Kui saatejuht Matthew Boyle küsis, kas komiteedesse kuuluvad kongressi vabariiklased võiksid Trumpi teadaande valguses Manhattani ringkonnaprokuröriga midagi ette võtta, vastas Fry, et nad võiksid uurida juhtumi puhul toimuda võinud föderaalset kooskõlastamist.

“Ma arvan, et võiksite, eriti kui föderaalpool pingutaks, et ringkonnaprokuröriga kooskõlastada. Ma arvan, et see oleks kindlasti, kuid ma arvan, et see tuleneb paljudest hirmust, et on olemas kahte erinevat tüüpi kohtumõistmist, ”ütles Fry.

Ta märkis teisi vaidlusi, sealhulgas justiitsministeeriumi poolt nii Trumpi kui ka president Joe Bideni elukohast avastatud salastatud dokumentide käsitlemist.

“Ma arvan, et inimesed on õigustatult mures, kui nad näevad seda tüüpi tegevust õiguskaitse seisukohast. Kui õiglus on tõeliselt pime, siis teate, miks on meil kaks komplekti või antud juhul väga sarnane faktimuster, kuid kaks erinevat tulemust? küsis Fry.

Esindajatekoja spiiker Kevin McCarthy (R-CA) avaldas täna pärastlõunal avalduse, milles kinnitas, et esindajatekoja vabariiklased käivitavad tõepoolest Braggi kontori juurdlused, nimetades Braggi “radikaalseks DA-ks, kes laseb vägivaldsetel kurjategijatel kõndida, kui ta taotleb poliitilist kättemaksu president Trumpile”.

McCarthy märkis, et uurimised on seotud sellega, kas föderaalseid vahendeid kasutati “meie demokraatia õõnestamiseks, sekkudes valimistesse poliitiliselt motiveeritud süüdistuse esitamisega”.

Kirjutage Ashley Oliverile aadressil aoliver@breitbart.com. Jälgige teda Twitteris aadressil @asholiver.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply