Eksklusiivne – spiiker McCarthy: “Me ei kavatse ületada puhast võla ülemmäära”, “Peame kulutama vähem raha”

0

USA esindajatekoja spiiker Kevin McCarthy ütles Breitbart Newsile ühemõtteliselt, et Esindajatekoda ei suuda sel aastal ilma kulukärbeteta läbida puhast võla lae tõstmist ja et parlament ei tõsta makse.

“Üks asi, millesse ma kindlalt usun,” ütles McCarthy, on: “Me ei tõsta makse ega ületa puhta võla ülemmäära.”

“Ütlesin presidendile, et peame vähem raha kulutama,” lisas McCarthy.

McCarthy ütles, et ilma suvaliste kulutuste tõsiste reformideta võib USA sattuda tõsise finantskatastroofi äärele.

“Iga suur ühiskond kukub kokku, kui nad end üle pingutavad,” ütles McCarthy Breitbart Newsile.

Selline kohutav hoiatus riigi kõrgeima auastmega valitud vabariiklaselt tuli vaid mõni tund enne Silicon Valley Banki (SVB) reedest kokkuvarisemist, vallandades hirmu USA-d ähvardava laiema finantskriisi ees. SVB kokkuvarisemise põhjuseks oli suures osas kõrge ja püsiv inflatsioon. Püüdes inflatsiooni taltsutada, tõstis Föderaalreserv kiiresti intressimäärasid, mis lõid alla panga pikaajalised investeeringud madalama intressimääraga valitsuse tagatud väärtpaberitesse.

McCarthy kommentaarid lindistati eelmisel kolmapäeval eksklusiivse pikaajalise kaameraintervjuu ajal Breitbart Newsile Kapitooliumi piduliku kõneleja kabinetis, mis on On The Hill põhjaliku videosarja viimane versioon. McCarthy käsitles tunniajalises intervjuus paljusid teemasid, sealhulgas 6. jaanuari USA Kapitooliumi seirelindide avaldamist, president Joe Bideni pereettevõtte tegevuse korruptsioonijuurdlusi, laialt avatud USA lõunapiiri ja Hiina Kommunistliku Partei (KKP) kasvavat ohtu. ).

Kuigi McCarthy on selgelt öelnud, et soovib inflatsiooni aeglustamiseks tõsiselt kärpida mitteolulisi suvakohaseid valitsuse kulutusi – ta ei kavatse kärpida Medicare’i ega sotsiaalkindlustust –, ei täpsustanud ta selles intervjuus täpselt, kui palju selliseid kärpeid teha. ta otsis.

“Ma ei määra ette, mis see on, kuid see, mida ma presidendiga kokku leppisin, on järgmine: me kulutame vähem raha,” vastas McCarthy küsimusele, kas on konkreetse dollari väärtuses kärpeid, mis võidavad tema heakskiidu. võla lae tehing.

McCarthy osutas ka säästule, mida ameeriklased saavad saavutada piiri kindlustamise ja energiasõltumatuse poole püüdlemise kaudu, mis on võimalikud võimalused laiema kokkuleppe saavutamiseks.

“Veel üks dollarisumma, mida te vaataksite, ei ole ainult kogu sääst, vaid mis siis, kui saaksite piiri kindlustada?” McCarthy ütles. „Mis siis, kui saaksite energiast sõltumatuks? See on iseenesest suur kokkuhoid, sest teil on kütuse hind madalam, et inimesed saaksid töötada, et Ameerikasse tuleks rohkem töökohti.

Kui McCarthyl paluti selgitada, mis on võla ülemmäär, ning kirjeldada ähvardava lahingu tingimusi Bideni ja demokraatide kontrolli all oleva USA senatiga, võrdles McCarthy seda kululimiidiga maksimaalselt täis krediitkaardil, mille vanem oma lapsele annaks.

“Vaadake, võla ülemmäär on väga tõsine ja me peame mõistma, mis on võla lagi, ja lihtsalt selle alla panemiseks on see nagu oma lapsele krediitkaardi andmine,” ütles McCarthy. “Nad võtavad kogu tee kuni limiidini ja teie vastutate selle tasumise eest. Aga kas tõstad limiiti ilma käitumist muutmata või muudad käitumist?

McCarthy osutas varasematele aegadele üsna hiljutises USA ajaloos, näiteks Gramm-Rudmani-Hollingsi tasakaalustatud eelarve ja erakorralise eelarvepuudujäägi kontrollimise seadus 1985. aastal toonasest Sensist. Phil Gramm (R-TX), Warren Rudman (R-NH) ja Fritz Hollings (D-SC) tõestuseks vabariiklaste ja demokraatide koostööst kulutuste piiramiseks. Ta ütles, et sellised reformid nagu läbi ajaloo “muutsid Ameerika tugevamaks”.

“Praegu on meil inflatsioon demokraatide jooksvate kulutuste tõttu,” ütles McCarthy. „Tõesti, mida inimesed tahavad vaadata: kas see on kulutuste või tulude probleem? Meie kulutused on 31 triljonit dollarit võlga. Kongressi eelarvebüroo tuli just paar nädalat tagasi välja ja rääkis meile järgmise 10 aasta prognoosi. Nad ütlevad, et järgmise 10 aasta jooksul maksame lõpuks 10,5 triljonit dollarit pelgalt intressi eest. Nii et see on sama, kui maksate oma krediitkaardilt intressi ja ei võta kunagi seda põhimõtet. Pange see nüüd perspektiivi. Kui palju oleme viimase 80 aasta jooksul intressi maksnud? Lähme tagasi aastasse 1940. Kui liita kokku kõik intressid, mida me maksime oma võla eest alates 1940. aastast täna, on see 9 triljonit dollarit. Nii et kui teil kulus rohkem kui 80 aastat, maksate 10 aasta pärast rohkem.

McCarthy ütles, et demokraadist presidendi Joe Bideni seisukoht on, et selle eest tasumiseks tuleks makse tõsta, kuid ta ei ole põhimõtteliselt nõus ja väidab, et tulus pole küsimus ning tulud võrreldes sisemajanduse koguproduktiga (SKT) on tasemel või selle lähedal. aja kõrge.

“Võrdleme nüüd: kas probleem on see, et vajame rohkem tulu?” McCarthy ütles. “Noh, kui vaadata laekuvat tulu, siis on see umbes 20 protsenti SKTst. Kas see on kõrge või madal? 50 aasta keskmine on 17 protsenti.

McCarthy ütles, et ainult paar korda ajaloos on tulud jõudnud 20 protsendini SKTst, “nii et me saame valitsuskassasse rohkem raha, kuid demokraadid on teinud seda, et nad on suurendanud valikulisi kulutusi rohkem kui 30 protsendi võrra. .”

“Nad suurendasid kõiki neid kulutusi ja see pani meid sellesse probleemi, 6 triljonit dollarit, mille demokraadid lisasid,” ütles McCarthy. “Nii et meil on tõsine probleem.”

Biden on sisuliselt juba vabariiklaste ees võla lae osas alla andnud, kuna tema esialgne seisukoht oli, et ta ei pea üldse läbirääkimisi. Kuid nüüd vestleb Biden avalikult, näiteks liidu olukorra kõne ajal, ja privaatselt. nagu tema esimene üks-ühele kohtumine McCarthyga veidi enam kui kuu tagasi – ja kutsus vabariiklasi üles esitama oma plaan ja alustama läbirääkimisi, nagu ta tegi sel kuul peetud kõnes oma eelarveplaani väljatöötamisel.

“Ma ütlesin presidendile, et me võime maha istuda ja rääkida,” ütles McCarthy Breitbart Newsile. “Ta arvab, et peaksite lihtsalt võla lage tõstma ja mitte läbi rääkima. Seda ajalugu meile ei räägi. See pole see, mida Ameerika inimesed tahavad – 74 protsenti soovib, et istume maha ja lahendaksime selle probleemi. Miks? Sest kui kulutad aina rohkem, tuleb inflatsioon. See tõi meile inflatsiooni.

McCarthy lisas, et suutmatus valitsuse kulutusi ohjeldada aitab ainult Ameerika vastaseid, eriti Hiina Kommunistlikku Parteid (CCP), sest USA maksab Hiinale võla pealt iga päev kümneid miljoneid dollareid intressimakseid.

“See annab Hiinale meie ees eelise,” ütles McCarthy. “Me kulutame täna Hiinale intresside tõttu 60 miljonit dollarit. Me teeme seda homme ja ülehomme ja ülehomme. Ma pigem investeerin selle Ameerikasse. Ja me teeme haiget oma lastele ja lastelastele.

Vabariiklased ei ole veel konverentsina ametlikult ühegi konkreetse plaani taha ühinenud, kuigi mõned ideed on pakkunud erinevad fraktsioonid, nagu näiteks House Freedom Caucus või vabariiklaste uurimiskomisjon, mõnede põhimõtete kohta, mida nad sooviksid selles osas paika panna. McCarthy omalt poolt kutsus selle kuu alguses kokku ametliku infotunni USA Esindajatekoja täiskogule auditooriumis, mis oli tavaliselt ette nähtud salastatud luureteabe briifinguteks USA sõjaliste operatsioonide kohta selle kuu alguses. .

“Ma tõin just Kongressi eelarvebüroo direktori ja tõin auditooriumi kõik vabariiklased ja demokraadid,” ütles McCarthy Breitbart Newsile. “Tavaliselt oleme seda teinud ainult salastatud briifingu jaoks, kui Ameerikal on väljakutseid, olgu selleks sõjavägi. Noh, ma arvan, et see on sama suur probleem. Ma arvan, et see on meie suurim probleem. Nii et me tuleme kõik kokku, sest me ei lahenda seda probleemi ainult üksi.

Lisaks suvalistele kulutuste kärbetele väitis McCarthy ka energiasõltumatuse, piirijulgeoleku, mõnede demokraatide poolt alla lastud töönõuete taastamise ja kogu riigis välja makstud COVID-i pandeemia abiraha kulutamata raha tagasivõtmist.

“Seega on palju kohti, kus saame säästa ja muuta valitsuse tõhusamaks – tõhusamaks,” ütles McCarthy. “Me saame pandeemia lõpetada, mis säästaks meie raha. Võiksime lasta föderaaltöötajatel tööle tagasi minna. Võtsime selle kohta vastu seaduseelnõu ja 47 protsenti föderaaltöötajatest ei ole täna kontoris tööl. Nii et see, mida ma vaatan, on mitu asja. Kuid me peame oma eelarves korda saama – see on põhiline asi, mida peame tegema ja suunama meid tasakaalu poole.

McCarthy oli eriti ärritunud ka Bideni valeväite pärast liidu seisundi kõne ajal, et vabariiklased püüdsid kärpida Medicare’i või sotsiaalkindlustust – programme, mis tal oli juba enne kõnet väga selgeks teinud, et vabariiklased ei kavatse üldse puudutada.

“Ta teadis, et see on vale, kui ta seda ütles,” ütles McCarthy Bideni valeütluse kohta ühise kõne ajal.

Reaktsioon kambris oli vastuseks Bidenile kiire: liikmete hüüded, et ta valetab, uputasid ta välja ja seejärel hakkas ta nendega poodiumilt läbi rääkima, mida teha üle võla lae.

“Isiklikult on see isegi valjem kui televisioonis,” vastas McCarthy, kui temalt küsiti, kuidas ruumis oli, kui ta vaatas seda hetke presidendi selja taga istudes. “Tõeliselt kurb on see, et president kaotab suure usaldusväärsuse, kui ma avalikult ütlesin, et me ei kärbi Medicare’i ja sotsiaalkindlustust, kuid ta kaotab suure usaldusväärsuse, kui põhjus, miks selles uues Kongressi eelarveameti järgmise 10 aasta aruandes esimest korda muutuvad järgmise 10 aasta jooksul maksejõuetuks kõik kolm sihtfondi – Highway Trust Fund, Medicare ja Social Security. Nii et kui nad Obamacare’i sisse panid, ründasid nad Medicare’i. Kui nad just oma inflatsiooniarve koostasid, ründasid nad Medicare’i. Miks meil siis probleem on? Miks muutub see veelgi kiiremini maksejõuetuks? Mida demokraadid on Medicare’iga teinud. Pöörata ümber ja teada, et see on vale, ja püüda Ameerika avalikkusele öelda, et vabariiklased ajavad taga [these programs]oleme meie need, kes on püüdnud seda päästa.

Mis puudutab seda, kas Biden ja demokraadid peavad läbirääkimisi heas usus või mitte – sellest hetkest alates tundus liidu olukorrast kõnelemise ajal, et ta võib seda ka pärast seda teha –, ütles McCarthy, et seda tuleb veel näha.

“Ma arvan, et ainult aeg näitab,” ütles McCarthy. “Ma mõtlen, et presidendi vastus on maksustada rohkem. See on halvim asi, mida praegu majanduses, kus puudub kasv, teha. See on halvim asi, mida saate inflatsiooniga teha, mida ta samuti teha tahab. Ma arvan, et valitsuse väiksemad kulutused pidurdavad inflatsiooni ja muudavad meid majanduslikult tugevamaks ja kaotavad valitsuse raiskamise.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply