Eksklusiivne – Trump raamatust “Kirjad Trumpile”: Inimesed “lähevad nägema väga põnevat elu”

0

Endine president Donald Trump ütles Breitbart Newsile ainult, et tema peagi ilmuv raamat näitab lugejatele, et tal on olnud “väga põnev elu” ja paljud teda ründavad võimsad inimesed jumaldasid teda enne presidendiks kandideerimist.

Raamat, pealkirjaga Kirjad Trumpileon endise presidendi teine ​​raamat pärast ametist lahkumist 2021. aasta jaanuaris. Esimene Meie teekond koos, oli kogumik ajaloolistest fotodest Trumpi ametiajast. Sellesse raamatusse on kogutud kirjad, mida Trump aastate jooksul huvitavatelt, kuulsatelt, võimsatelt ja mõjukatelt inimestelt saatis ja sai nii presidendiks oleku ajal kui ka aastakümnete jooksul enne ajaloolist Valge Maja valimist 2016. aastal.

Kirjad Trumpile avaldab kirjastus Winning Team Publishing, kellel on raamat saadaval ettetellimiseks enne selle 25. aprilli vabastada nüüd oma veebisaidil.

Raamat sisaldab kirjavahetust selliste laiaulatuslike tegelastega nagu kuninglikud maailmaliidrid nagu kuninganna Elizabeth II ja printsess Diana; kultuuritegelased nagu Clint Eastwood, Oprah Winfrey ja Michael Jackson; sporditähed nagu Shaquille O’Neal; ja endised presidendid Richard Nixon, Ronald Reagan, George HW Bush, George W. Bush, Bill Clinton ja Barack Obama. Sellel on ka kirjavahetus, mida Trump pidas välisriikide liidritega, nagu Hiina president Xi Jinping, Põhja-Korea liider Kim Jong-un ja Brasiilia endine president Jair Bolsonaro.

President Donald Trump tervitab oma perekonda pärast ametisseastumist USA Kapitooliumi läänerindel 20. jaanuaril 2017 Washingtonis. (Foto Alex Wong / Getty Images)

Üks asi, mis kirjavahetusest läbi paistab, on see, kui erinevalt kohtlesid paljud inimesed Trumpi enne, kui ta tuli välja konservatiivse vabariiklase tulnukana ja kandideeris presidendiks ja võitis.

“Ma arvan, et nad näevad väga põnevat elu. Ma teadsin neid kõiki – ja igaüks neist suudles mu tagumikku ja nüüd on mul ainult pooled neist mu tagumikku suudlemas,” naljatas Trump Breitbart Newsile, kui temalt telefoniintervjuu ajal küsiti, mida inimesed raamatut lugedes näevad.

Trumpi vanim poeg Donald Trump juunior ütles, et kõigi nende eliidi toon muutus, kui tema isa vabariiklasena kandideeris.

“Minu isa on elanud hämmastavat elu ja olnud maailma kõige huvitavamate inimeste läheduses,” ütles Trump Jr Breitbart Newsile. “On hämmastav, kui kiiresti nende jumaldus tema vastu muutus, kui ta vabariiklasena kandideeris. Kirjad Trumpile näitab teile täpselt, kuidas nad temasse suhtusid ja kui võlts on nende äsja leitud põlgus.

Trump ütles, et raamat näitab tõeliselt põnevat “suurt elu” ja et teda ümbritsesid suurepärased inimesed ning “see oli hämmastav”.

Winning Team Publishingi loal

Näiteks üks selline kiri raamatus pärineb John F. Kennedy juuniorilt, endise presidendi John F. Kennedy pojalt, kes kirjutas Trumpile isikliku teate pärast seda, kui ta külastas USA kontorit. George ajakiri intervjuu jaoks.

“Kallis Donald,” kirjutas Kennedy Jr tulevasele presidendile. “Suur tänu, et liitusite meiega eile George’i kontorites, et arutada poliitikast, New Yorgist, meestest ja naistest. Meie töötajatele meeldisid teie märkused väga ja ma usun, et need küsimused olid teile mõtlemapanevad. Sa olid kõige heldem, et aega varuda. Aitäh veel kord. -John Kennedy.”

President John F. Kennedy jalutab koos oma poja John F. Kennedy juunioriga Valges Majas 10. oktoobril 1963, veidi üle kuu enne oma surma. (Cecil Stoughton/John F. Kennedy presidendi raamatukogu ja muuseum)

Kennedy juunior, kes võlus rahvast oma ikoonilise viimase saluudiga kolmeaastaselt oma isale pärast tema mõrva, oli Valges Majas üles kasvanud poisina rahva lemmik. Hilisemas elus asutas ta George ajakiri ja Trump ütlesid, et kavatseb kandideerida New Yorgi senatisse – ja tõenäoliselt oleks ta ise olnud USA president –, kui ta poleks 1999. aasta suvel traagilises lennuõnnetuses hukkunud.

“Ta oli suurepärane mees. Ta oli mu sõber,” vastas Trump, kui temalt ja tema saadetud kirja kohta küsiti. “Kuigi me olime teistsugusel veendumusel, usun, et ta oleks kandideerinud senatisse ja et ta oleks kunagi olnud president. Ta oli ilus mees. Ta oli fantastiline mees. Tal oli see faktor ja ta oleks Kennedy perekonnas jõudnud maailma tippu.

John F. Kennedy Jr mängib oma isa, president John F. Kennedy laua all ovaalkabinetis 25. mail 1962. (Getty Images)

Trump ütles Breitbart Newsile, et kogumine toimub Kirjad Trumpile on nagu “aardelaek” ja tänas kahte endist abilist, kes aitasid tal viimase 40 aasta jooksul kõiki kirju kategoriseerida ja korrastada.

“Nad salvestasid kõik mu kirjad ja kategoriseerisid,” ütles Trump.

Ettevõtte Winning Team Publishing asutaja Sergio Gor ütles, et kirjastusettevõte kogus kogumiku koostamiseks tuhandeid kirju, mis hõlmasid aastakümneid.

“Kaua enne Valgesse Majja sisenemist suhtles Donald Trump juba lugematute kuulsate isikutega,” ütles Gor Breitbart Newsile. „Läksime läbi tuhandeid kirju ja olime üllatunud, nähes aastakümneid kestnud kirjavahetust kuningate, presidentide, Hollywoodi staaride, sportlaste ja ärititaanidega. Kellelgi teisel pole sellist kollektsiooni ja meil on hea meel, et meil on võimalus seda maailmaga jagada.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply