Eksklusiivne: Utah’ linnavolikogu võttis vastu linnapea resolutsiooni investeerimisotsuste tegemisel kommunistliku ESG vastu

0

Kui Utahi osariigis Riverton kiitis ühehäälselt heaks resolutsiooni, mis oli vastu keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimispoliitika (ESG) kasutamisele krediidireitinguagentuurides, investeerimisühingutes ja muudes finantsasutustes, lubas linnapea takistada “kommunistliku stiili sotsiaalset krediiti”. punktiarvestus” linna investeerimisotsuste suunamisest.

Teisipäeval Breitbart Newsile antud eksklusiivses avalduses kirjeldas Rivertoni linnapea Trent Staggs ESG ohtusid.

“Me lihtsalt ei saa lubada, et kommunistlikul stiilil sotsiaalse krediidihinnangu hindamine Ameerikas ühe tolli võrra edasi läheks,” ütles ta.

Samuti kutsus ta ametnikke üles sellise poliitika vastu seisma.

“Iga kohalik linnapea, volikogu liige ja osariigi seadusandja kogu riigis peavad nende ohtlike ja hävitavate ESG-poliitikate vastu seisma ja tõrjuma.”

Rivertoni linnavolikogu resolutsioon on “kategooriliselt vastu” selle rakendamisele “keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimispoliitika” finantssektoris, sealhulgas reitingud ja krediidinäitajad, või mis tahes muu ESG-skoorimissüsteem, “mis nimetab ESG-tegureid traditsioonilistest krediidireitingutest eraldi, lisaks neile või neist eraldi.”

Teisipäeva õhtul vastu võetud resolutsioonis kutsutakse samuti üles võtma “viivitamata meetmeid”, et suunata linna finantsnõustajad tegema koostööd investeerimisjuhtidega, kes on pühendunud üksnes finantshuvidele.

Varem oli Utah’ peaprokurör Sean Reyes (R) esitatud hagi National Association of Attorneys General (NAAG) vastu, milles nõuti oma maksumaksja vahendite arvestust, kuna NAAG kasutab neid vahendeid vasakpoolseid ESG eesmärke edendavatesse ettevõtetesse investeerimiseks.

Kohtuasi tuleb üle kuu pärast seda, kui Breitbart News paljastas, et NAAG kasutab ESG-sse investeerimiseks avalikke vahendeid.

Reyesi hagi küsib Utah’ kohus, et teha kindlaks, kas NAAG-i vahendite suhtes kohaldatakse Utah’ osariigi rahahaldusseadust, mis tagab, et „avalikke vahendeid hoitakse ja investeeritakse Utah’ avaliku korra kohaselt”.

Samuti palub see kohtunikul anda kontole korraldus, et määrata kindlaks osa riiklikest vahenditest, mida NAAG Utah’ jaoks hoiab.

Vastavalt kaebus:

NAAG on Utah’ riiklike vahendite haldur – seega peavad tema investeeringud vastama seadusele. NAAG hoiab avalikku raha, mis on saadud mitmetest Utah’st ja teistest osariikidest, kes on (või olid) NAAG-i liikmed, sõlmitud juriidilistest arveldustest. Nendes asulates leppisid pooled kokku eriotstarbeliste fondide loomises, mille kogusumma on üle 100 miljoni dollari, avalikkuse huvides ja määrasid NAAG-i vahendeid haldama. Tegelikult kinnitas NAAG hiljutises kirjas Utah’ peaprokurörile, et fondides olevad varad kuuluvad Utahile ja et NAAG investeerib raha Utah’ nimel.

Kuid tundub, et NAAG ei järgi seadust. NAAG haldab Utah’ fonde ülejäägiga ja investeerib kasutamata varasid väärtpaberitesse, kinnisvarasse ja muudesse finantstoodetesse. Teisisõnu investeerib NAAG Utah’ riigi raha muudesse kui seaduses määratletud finantstoodetesse. NAAG tegeleb ka riiklikult tunnustamata asutustega ega anna aru riigikassale.

Et lahendada vastuolu NAAG-i tegevuse ja seadusega nõutava vahel, esitab Utah selle juhtumi, et kuulutada NAAG ja selle finantsjuht seaduse alusel riigivarahoidjateks või avalike vahendite haldajateks. Utah otsib ka raamatupidamist, et teha kindlaks, milline osa NAAG-i varast kvalifitseerub Utah’ riiklike vahenditena.

Lisaks viidatakse kaebuses Kansase peaprokuröri Kris Kobachi (R) hiljutisele kirjale, milles väljendati tõsist muret selle pärast, kas NAAG hoiab või investeerib avalikku raha “ESG-le orienteeritud fondidesse”.

Nagu üksikasjalik Breitbart Newsi poolt:

Mõned ESG eesmärgid hõlmavad majanduslike ja sotsiaalsete muutuste sundimist, vähendades Ameerika fossiilkütuste tootmist, et edendada kliimamuutuste tegevuskava ja sundida ettevõtete juhatusse rassikvoote.

Nende prioriteetide tõttu on peaadvokaadid organisatsioonist lahku löönud. Kuid avalike fondide käegakatsutavate investeeringute ilmnemisel vasakpoolsetesse sotsiaalsetesse prioriteetidesse vaatavad mõned riigijuhid väljavaadet kaevata kohtusse oma maksumaksjate dollarite tagastamiseks.

Nimelt tsiteerib Reyesi hagi mitut Breitbart Newsi aruannet, sealhulgas aruannet NAAG-i maksumaksja rahastatud investeeringute kohta ESG-sse ja intervjuu endise Arizona peaprokuröri Mark Brnovichiga (R), kus ta kritiseeris organisatsiooni selle üha enam “vasakpoolsema” kalduvuse pärast. .

Vastavalt jaanuarile küsitlus Ainuüksi CRC Researchi läbiviidud Breitbart Newsi teatel ei taha ameeriklased, et investeerimisühingud kulutaksid oma raskelt teenitud pensioniraha kliimamuutustele, ning eelistaksid investeerimisühingutel keskenduda pensionile jäämise kasumi maksimeerimisele.

Eelmisel nädalal senat möödas HR 30, 50-46, Kongressi läbivaatamise seaduse (CRA) resolutsioon, mis tühistaks president Joe Bideni ESG reegli või tööministeeriumi reegli „Ettevaatlikkus ja lojaalsus plaani investeeringute valimisel ja aktsionäride õiguste teostamisel”, saates selle presidendi lauale et ta saaks tõenäoliselt veto.

Resolutsiooni toetasid vabariiklaste esindajad Andy Barr (KY) ja senaator Mike Braun (IN).

Kaks senati demokraati, sensaator Jon Tester (MT) ja Joe Manchin (WV), hääletanud vabariiklastega resolutsiooni vastu võtma.

Resolutsioon jõudis parlamendis kiiresti läbi ja läheb peagi Bideni lauale, kus ta tõenäoliselt vetostab seaduseelnõule, mis on tõenäoliselt tema esimene president.

ESG on uusim vektor, mille kaudu föderaalvalitsus, Wall Streeti varahaldurid ja aktivistidest investorid sunnivad eraettevõtteid võtma vasakpoolseid seisukohti, nagu võitlus kliimamuutustega, rassilise õigluse propageerimine ja mitmekesisuse nõuded.

Breitbart News on kataloogitud mitu juhtumit, mille käigus aktivistidest varahaldurid, nagu BlackRock, Vanguard ja State Street, sunnivad ettevõtteid vastu võtma vastuolulisi seisukohti.

Jälgige Joshua Kleini Twitteris @JoshuaKlein.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply