Eksperdid ütlevad, et lapsed on COVID-i lukustamise järgsed “suurimad kaotajad”.

0

Lapsed peavad Saksamaa sulgemispoliitika tõttu rängalt kannatama ning aruandes kirjeldatakse neid kui COVID-i järgset riiki “suurimateks kaotajateks”.

Tervisekindlustusagentuuri Barmeri aruandes Saksamaa meditsiinilise olukorra kohta leiti, et riigis elavad lapsed seisavad pärast sulgemist silmitsi suurte riskidega ning dokumendi autorid ootavad nüüd, et pandeemia tagajärjel kasvab lastehaiguste arv.

Nõue järgneb teisele riigi selle aasta alguses avaldatud raportile, milles väideti, et umbes kolm neljast lapsest on pärast riigis kestnud sisse- ja väljalülitamise perioodi jäänud psühholoogilistesse raskustesse, mis oli lõpuks üks pikemaajalisi Euroopas.

Barmeri sõnul aruanneon riigi väikelapsed nüüd suuremas ohus ning agentuur eeldab, et pärast riigi taasavamist sageneb lastehaiguste arv.

Eksperdid omistavad selle eelseisva hüppe peamiselt nakkuste puudumisele pandeemia ajal, kuna mõne lapseea haiguse, näiteks tuulerõugete juhtude arv vähenes sulgemisperioodi jooksul üle poole.

“Lapsed on koroonapandeemia suured kaotajad,” märkis kindlustusagentuuri tegevjuht ja koolitatud arst Christoph Straub olukorra kohta.

“Nad kannatasid paljude puuduste all ja kannavad täna tagajärgi oma tervisele,” jätkas ta. “Koolilaste eesseisev sarlakite laine on vaid üks näide paljudest nakkushaigustest.”

Ta jätkas, et on oluline, et Saksamaa õpiks COVID-pandeemia järel “õiged õppetunnid”, et tagada, et riigi sulgemise “negatiivsed tagajärjed” ei korduks uuesti.

Barmeri uuring on ainult viimane aruanne riigist, mis näitab, et Saksa lapsed saavad riigi sulgemise tõttu tugevalt kannatada, kusjuures isegi riigi progressiivse valitsuse liikmed väljendavad muret olukorra pärast, millesse nad on jätnud riigi noored.

Kuna on juba pikka aega mõistetud, et meetmed mõjutavad oluliselt sulgemise tõttu kannatanud väikelaste lapsepõlves õppimist, on hiljutised uuringud paljastanud drakooniliste piirangute märkimisväärse psühholoogilise mõju Saksamaa noortele.

Ühes eelmisel kuul avaldatud valitsuse aruandes leiti, et umbes 73 protsendil lastest riigis olid sulgemise tõttu jäänud mingisugused psühholoogilised probleemid, kusjuures senine sulgemist pooldanud tervishoiuminister Karl Lauterbach tunnistas riigi otsust sulgeda. koolid ja lasteasutused osutusid pandeemia alguses halvaks ideeks.

Kahju ei piirdu siiski ainult Saksamaaga. Teistes Euroopa ja kaugemates riikides on lapsed vaevlenud sulgemisjärgses maailmas, kusjuures Ühendkuningriigis on kõneravi vajavate noorte arv kasvanud, mis on ilmselt tingitud COVID-i isolatsioonist.

Samal ajal on riigi lastehoiuga seotud isikud jaganud mitmeid anekdoote laste kohta, kes saabuvad põhikooli, kes ei saa oma nime öelda, kuna mõned lapsed astuvad lasteaeda ilma korraliku tualettkoolituseta.

“Meil on lapsi, kes ikka veel joovad nisadega pudelist, kui nad kooli lähevad,” ütles üks koolijuht riigist. “Nad on nelja-aastased ja nende keeles on sõna “bot-bot”, sest see on nende suhtlus “Kas ma saan juua, palun?””

Jälgige Peter Caddle’i Twitteris: @Peter_Caddle
Jälgi Breitbart Londonit Facebookis: Breitbart London

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply