Elon Musk teatas muudatustest ajakirjanikele vastamise Twitteri poliitikas

0

19. märts (UPI) – vastuoluline miljardär Elon Musk teatas, et Twitter, mille ta eelmisel aastal ostis, vastab ajakirjanike päringutele kakaemotikoniga.

Ettevõtte meediasuhete meeskonna meilikonto, mis enne Muski platvormi omandamist tegeles ajakirjanike küsimustega, läks pärast 44 miljardi dollari suurust ostu ja sellele järgnenud tuhandete töötajate vallandamist pimedaks.

“press@twitter.com vastab nüüd automaatselt sõnumiga [poop emoji],” säutsus maailma rikkuselt teine ​​mees pühapäeva hommikul Twitteris.

UPI saatis kontole pühapäeva hommikul meili, et testida, kas konto vastab, ja sai vastuses kaka emotikon.

Twitteri kasutajad asusid platvormile jagama oma vastikust Muskiga, kes väitis laupäeval, et platvorm “kasvab kiiresti”, jagamata selle väite kohta mingeid tõendeid.

“Huh, sama, mis siis üldine kasutajakogemus,” säutsus Briti ajalehe Metro videotoimetaja Chris Rickett.

Mõned kasutajad ähvardasid platvormilt lahkuda, samas kui teised vastasid Muski säutsule omaenda emotikonidega.

See platvorm on pärast Muski ostmist kannatanud korduvate ja kasvavate hädade all ning katkestused sagenevad. Selle kuu alguses seisis Twitter silmitsi mitmete tehniliste probleemidega, mis jätsid kasutajatele katkised lingid ja probleemid piltide laadimisega.

Musk ostis platvormi lubadusega edendada sõnavabadust, hoolimata sellest, et mõnel ajakirjanikul oli Twitteri ostmise ajal miljardäri parodeerimise tõttu platvormil keelatud.

Samuti keelas ta korraks mõne kasutaja kontod, kes olid teatanud, kuidas tema eralennuki asukohta jälgida, kuigi väidetavalt pole ta keelanud kontosid, mis jälgisid teiste eralennukite asukohti.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply