Empire State Manufacturing Survey näitab jätkuvat langust

0

New Yorgi äritegevus on endiselt languses, teatas New Yorgi Föderaalreservi panga uuring kolmapäeval.

“Äritegevus jätkas New Yorgi osariigis langust,” ütles New Yorgi keskpank oma igakuises Empire State Manufacturing Survey uuringus.

Riigi üldiste äritingimuste indeks langes jaanuaris -5,8-lt ligikaudu 19 punkti võrra -24,6-le. Uute tellimuste ja saadetiste arv vähenes samuti oluliselt. Uute tellimuste arv oli langenud ligikaudu 14 punkti võrra -7,8-lt -21,7-le, samas kui saadetiste indeks langes samuti ligikaudu 14 punkti võrra 0,1-lt -13,4-le.

Tarneajad lühenesid ka teist kuud järjest, mis Fedi sõnul näitas, et tarnete kättesaadavus paranes ja varud olid stabiilsed.

Varude indeks langes veidi enam kui kaheksa punkti võrra, 6,4-lt -1,9-le, mis näitab, et varud püsisid stabiilsena.

Empire State Manufacturing Survey avaldas aruande, mille kohaselt kulutasid ameeriklased veebruaris jaemüügikauplustes ja veebis 697,9 miljardit dollarit, mis oli 0,4 protsenti vähem kui eelmisel kuul, võrreldes jaanuari 3,2 protsendiga.

Tulevikku vaadates ootavad ettevõtted, et järgmise kuue kuu jooksul need depressiivsed äritingimused ei parane.

Tööhõive poolel oli natuke “halb uudis on hea uudis”. Nii tööhõive tase kui ka töötatud tunnid langesid teist kuud järjest, mis viitab tööjõu nõudluse vähenemisele. Föderaalreserv loodab, et nõudlus tööjõu järele, mis on viimastel kuudel pakkumist tunduvalt ületanud, väheneb finantstingimuste karmistamise tõttu.

Nii tööstuskaupade kui ka nende sisendite hinnad jätkasid tõusu, kuigi tõusutempo aeglustus, mis viitab mõningasele inflatsiooni leevenemisele. Tööministeerium ütles teisipäevases eraldi aruandes, et tarbijahinnad tõusid veebruaris 0,4 protsenti. Siiski on tarbijahinnad aastataguse ajaga võrreldes kuus protsenti kõrgemad, mis on madalam kui jaanuaris registreeritud 12 kuu 6,4 protsendiline tõus.

Jacob Bliss on Breitbart Newsi reporter. Kirjuta talle aadressil jbliss@breitbart.com või jälgige teda Twitteris @JacobMBliss.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply