Endine Disney lapsstaar Cole Sprouse kaotas oma süütuse 14-aastaselt perepuhkusel olles: “Nii krõbe”

0

Cole Sprouse paljastas sel nädalal, et kaotas oma süütuse perepuhkusel vanemale tüdrukule, kirjeldades seda kogemust kui “nii veidrat”.

Endine Disney Channeli staar (30) ütles kolmapäeval podcastis “Call her Daddy” Alex Cooperile: “Olin 14-aastane, kui kaotasin süütuse, nii et see on ikka kaussi lõigatud mees, eks,” ütles ta, viidates oma soengule Disney “Sviidi elu Zacki ja Codyga”.

“Olin Floridas perereisil ja kohtasin seda tüdrukut, kes oli vanem, nii et see on juba kahtlane, ja esimesel õhtul, kui me natukene välja läksime.”

Ta ütles, et isegi nii noorelt olid kõik tema sõbrad juba süütuse kaotanud.

“Riverdale’i” staar ütles, et järgmisel õhtul koputas ta tema hotellitoa uksele ja nad kõndisid alla randa.

PRINTS HARRY SEKSILUGU, MIDA KÜSITI RUPERT EVERETT: “MA TEAN, KES ON NAINE, KELLELE TA OMA SÜTITUSE KAOTAS”

Endine lapsnäitleja Cole Sprouse tunnistas sel nädalal, et kaotas süütuse 14-aastaselt vanemale tüdrukule.

Endine lapsnäitleja Cole Sprouse tunnistas sel nädalal, et kaotas süütuse 14-aastaselt vanemale tüdrukule. (Jerod Harris / Getty Images Kodakile)

“Olime mõnes lamamistoolis ja vaatasin teda ja mu süda peksis ning võtsin lõpuks piisavalt julguse kokku, et viia ellu rida, mida mu vend pole minu jaoks kunagi alt vedanud,” ütles ta.

“Ma vaatasin teda ja mõtlesin: “Kas sa oled nagu DTF?” Ja ta küsib: “Mida?” Ja ma lähen: “Tead, kuni f—?” ütles ta pilkavalt kõrgel häälel, naerdes piinlikust.

Ta ütles, et kohting kehitas õlgu ja ütles talle mittemidagiütlevalt: “Muidugi.”

“Nii, me läksime tagasi hotellituppa. See on nii kripeldav, kuid see on uskumatu. Ma vaatan praegu tagasi ja see on nii naljakas.”

Cole, vasak ja kaksik Dylan Sprouse aastal 2006. Poisid kasvasid üles tähelepanu keskpunktis.

Cole, vasak ja kaksik Dylan Sprouse aastal 2006. Poisid kasvasid üles tähelepanu keskpunktis. (Richard Corkery / NY Daily News arhiiv Getty Images kaudu)

Näitleja ütles, et saatis oma tülile ja sõbrale, kes ööbis temaga samas hotellitoas, sõnumi: “Kutt, pean toast välja minema, mees. Kui tüdruk tuleb juurde, sa pead toast välja saama. tuba, kutt.”

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Kui ta kõndis mööda hotellitoa koridori, käsi ümber kohtinguga, “ja ma näen oma venda ja [friend] Charlie tuleb minu poole ja kui me üksteisest möödume, vaatab mu vend mulle otsa ja küsib: “Mida kuradit me peaksime tegema?” Ja ma vaatasin teda ja ütlesin veel ühe rea, mida ta pole mulle kunagi andestanud. Vaatasin talle otsa ja ütlesin: “Ma ei tea, mine mängi malet või midagi.”

Cole ja Dylan Sprouse koos Ed Begley juunioriga "Sviidi elu tekil" aastal 2008. Cole ütles, et tema kuulsuse tõttu nii noores eas on tal olnud suhetes probleeme.

Cole ja Dylan Sprouse koos Ed Begley juunioriga filmis “The Suite Life on Deck” 2008. aastal. Cole’i ​​sõnul on tal olnud suhetes probleeme, kuna tema kuulsus on nii noorelt. (Danny Feld / Disney kanal Getty Images kaudu)

Sprouse tunnistas, et sündmus kestis umbes 20 sekundit ja ta ei rääkinud enam tüdrukuga.

Pärast juhuslikku kogemust ütles ta, et temast sai “sarimonogaam”.

“Läksin pikaajalisest suhtest pikaajaliseks suhteks,” selgitas ta.

Sprouse tunnistas, et lõpuks “kahetses” oma esimest korda, sest ta polnud seda “eriliseks” teinud.

“Ma sain selle omamoodi käest ära. Ja see ei tähenda, et see nii peaks olema, aga oma isikliku lähenemise jaoks olin ma umbes nagu “Eh”.”

Ta ütles, et on oma vennale, kes pärast teda süütuse kaotas, nagu omamoodi kohtamas käiv katsejänes. “Ta vaatas mulle väga mitmel viisil otsa ja ütles: “Noh, ma ei tee seda.””

Cole Sprouse ütles, et tema vend Dylan ei tahtnud oma esimest seksuaalkogemust eeskujuks võtta.

Cole Sprouse ütles, et tema vend Dylan ei tahtnud oma esimest seksuaalkogemust eeskujuks võtta. (Foto Lionel Hahn / Getty Images)

Sprouse, kes alustas lapsena näitlemist mähkmereklaamides, enne kui siirdus rollidesse filmides “Sõbrad”, “Big Daddy” ja “Zacki ja Cody sviit”, ütles, et ta võitles suhetes “paranoiaga”, sest tema kuulsus ja tal polnud enne ülikoolis käimist tõelist tüdruksõpra.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Ma ei olnud kunagi selline üheöösuhe,” lisas, et tal pole olnud palju “superjuhuslikke partnereid” või “muu elus üldiselt liiga palju partnereid.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply