Eric Claptoni trummar Jim Gordon, kes mõisteti süüdi oma ema mõrvas, suri 77-aastaselt

0

Eric Claptoni, The Beach Boysi, George Harrisoni ja teiste oma ema tapmises süüdi mõistetud trummar Jim Gordon suri sel nädalal 77-aastasena.

Gordon suri esmaspäeval Californias Vacaville’i meditsiinikeskuses “pärast pikka vangistust ja elukestvat võitlust vaimuhaigustega” loomulikel põhjustel, kinnitas publitsist Bob Merlis Fox News Digitalile.

Gordon esines Beach Boysi albumil “Pet Sounds”, Carly Simoni albumil “You’re So Vain” ning talle omistati koos Eric Claptoniga Derek & The Dominose loo “Layla” kirjutamine.

Gordon kuulus ka Claptoni lühiealise bändi Derek and the Dominos, Joe Cockeri Mad Dogs and Englishmeni, Delaney & Bonnie & Friendsi ja eliit Wrecking Crew’i, kuhu kuulus 1960. aastatel salvestustega tegelenud stuudiomuusikute rühmitus. ja 70ndad.

Bobby CALDWELL, “MIDA SA ARMASTUSEKS EI TEE” LAULJA, SURNUD 71-aastaselt

Jim Gordon, muusik, kes töötas koos Eric Claptoni ja Carly Simoniga ning oli süüdi mõistetud tapja, suri esmaspäeval 77-aastaselt.

Jim Gordon, muusik, kes töötas koos Eric Claptoni ja Carly Simoniga ning oli süüdi mõistetud tapja, suri esmaspäeval 77-aastaselt. (Brian Cooke/Redferns)

1983. aastal mõisteti Gordon süüdi oma ema mõrvas ja talle määrati 16-aastane eluaegne vangistus. Hiljem diagnoositi tal skisofreenia ja mitu korda keelduti talle tingimisi vabastamisest.

Tollane California seadus takistas Gordonil hullumeelsusele tuginemast.

Jim Gordon oli osa Eric Claptoni filmist Derek and the Dominos.

Jim Gordon oli osa Eric Claptoni filmist Derek and the Dominos. (Koh Hasebe / Shinko Music / Getty Images)

Gordon alustas oma karjääri 1963. aastal, kui asus päev pärast keskkooli lõpetamist Everly Brothersi heaks tööle, ütles Merlis Fox News Digitaliga jagatud pressiteates.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

The Derek ja Dominos muusik veetis oma ülejäänud elu vanglas pärast oma ema tapmist 1983. aastal

The Derek ja Dominos muusik veetis oma ülejäänud elu vanglas pärast oma ema tapmist 1983. aastal (Jim McCrary / Redferns)

Oma tuhandete salvestussessioonide hulgas andis Gordon kaasa Harry Nilssoni, Steely Dani, Carly Simoni, Gordon Lightfooti jt hittide esikohale.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Ta jätab maha ühe oma põlvkonna trummari salvestatud loomingu ühe erakordseima keha,” lisas Merlis.

Variety andmetel jäi Gordonist maha tema tütar.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply