Esindajatekoja demokraadid õhutavad COVID-19 Origins’i kuulamisel “valgeid ülemvõimu pooldajaid” ja “David Duke’i”

0

Vabariik Raul Ruiz (D-CA) mainitud “Valged ülemvõimu pooldajad” ja “David Duke” oma avasõnas ja eraldatud kõneaega vastavalt kolmapäeval parlamendikoja koronaviiruse pandeemia allkomisjoni korraldatud kuulamisel “COVID-19 päritolu kohta”.

Ruiz, allkomitee liige, püüdis siduda Nicholas Wade’i – tunnistaja, keda vabariiklased kutsusid enne istungit tunnistama – “valgete ülemvõimu pooldajate” ja David Duke’iga.

Wade on autor ja ajakirjanik, kes kirjutas varem teaduse sektsiooni New York Times. Ta töötas ka kirjaniku ja toimetajana Loodus ja Teadus.

Ruiz iseloomustas Wade’i 2014. aasta raamatut, Tülikas pärand:

Kui esindajatekoja vabariiklased oma valitud tunnistajatest koosneva kuulamise välja kuulutasid, nägin ma hirmul, et valgete ülemvõimu pooldajad aplodeerisid kedagi, kes kirjutas raamatu.

Hr Nicholas Wade’i oma. 2014 aasta raamat, Tülikas pärandviitab sellele, et erinevad rassilised ja etnilised rühmad on arenenud nii, et neil on geneetilised variatsioonid ning tunnused ja käitumine, mis on seotud nende õitsenguga või mitte.

Näiteks spekuleerib härra Wade, et teatud populatsioonid on arenenud suurema kaasasündinud intelligentsuse arendamiseks. Ta kirjutab, et tsiteerides: “Intelligentsust saab kaasaegsetes ühiskondades rohkem tasustada, kuna selle järele on palju suurem nõudlus”, tsitaadi lõpus ja vastupidi, väidab ta, et teatud populatsioonid on evolutsioonilisi muutusi aeglasemalt kogenud.e on kirjeldanud, tsiteerides, “populatsiooni sotsiaalsete tunnuste muutumist vägivaldsest lühiajalisest impulsiivsest käitumisest, mis on tüüpiline paljudele küttide-korilaste ja hõimude ühiskondadele,” tsitaat, “distsiplineeritumaks tulevikku suunatud käitumiseks, mida täheldati teistes populatsioonides. .”

Arusaam, et erinevatest rassidest või etnilistest rühmadest kuuluvad inimesed on edukamad või intellektuaalselt seelsoodumusega geneetilise ülesehituse tõttu teistest parem, on jämedalt vastuolus teadusliku ja meditsiinilise stipendiumi konsensusega. Seetõttu saatsin täna hommikul oma vabariiklastest kolleegidele kirja, milles kutsusin neid tungivalt üles hr Wade’i tunnistajaks kutsuma, et mitte anda legitiimsust nii diskrediteeritud ebateaduslike ja kahjulike vaadetega mehele.

Wade’i kirjutised IQ erinevuste kohta etniliste ja rassiliste rühmade vahel on “ohtlikud,” lisas Ruiz.

Talle määratud kõneaja jooksul küsis Ruiz Wade’ilt David Duke’i kohta.

Ta küsis: “Ku Klux Klani endine suurvõlur juhtis raadiosaadet, mis kiitis härra Wade’i ja tema raamatut, Tülikas pärand. Härra Wade, kas olete teadlik David Duke’i kiitusest teie vaadete kohta oma veebisaidil?

Ruizi taga komiteeruumis hoidis maski kandnud naissoost demokraadist töötaja silt David Duke’i veebisaidi tsitaadiga, mis kirjeldas, et Wade on “põhimõtteliselt omaks võtnud teadusliku rassilise tõe”.

Wade kirjeldas oma raamatut kui rassismivastast ja vastas:


Peaksin proovima lühidalt vastata [the] katse liikme Ruizi järjestamisel diskrediteerige minu tunnistust, öeldes mitmeid valesid asju raamatu kohta, mille ma 10 aastat tagasi rassibioloogiast kirjutasin.

See oli kindlalt mitterassistlik raamat. Sellel pole teaduslikke vigu, millest ma teadlik olen. Sellel pole rassistlikke avaldusi ja see laiendab ühtsuse teemat, et me kõik oleme sama inimgenoomi variatsioonid.

Minu raamatut ründasid jõuliselt obskurantistlikud akadeemikud, kes tahavad, et kõik teised usuksid, et rassil pole bioloogilist alust, ja minu raamat oli neile sama teretulnud kui lamedate maadega pildid Maast kosmosest.

Wade lõpetas: “Mul pole oma raamatus midagi häbeneda. See on ainus koht, kus saate nüüd lugeda, mida genoom inimrasside kohta ütleb, ja ma loodan, et hr Ruiz – kui ta seda loeb – on meeldivalt üllatunud, kui avastab, et see ei ütle ühtki tema väidetavast.

Jälgi Robert Kraychikut Twitteris @rkraychik.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply