Esindajatekoja komitee arutab transsooliste sportlaste koolispordi keelustamise seaduse eelnõu

0

Kolmapäeval korraldas esindajatekoja haridus- ja tööjõukomisjon kuulamise seaduseelnõu üle, mis lisab föderaalsesse IX jaotise reeglitesse keele, mis keelaks transsoolistel sportlastel koolispordiga tegelemise vastavalt nende valitud soole.

Rep Greg Steube’i (R-FL) rahastatud seaduseelnõu lisaks IX jaotisesse uue keele, mis takistaks end transsooliste naistena väitvatel bioloogilistel meestel naisena konkureerimast, defineerides “seks” kui “ainult inimese omast lähtuvalt”. reproduktiivbioloogia ja geneetika sünnihetkel.

Florida vabariiklasest esindaja Greg Steube kõneleb USA-s Texase osariigis Dallases toimuval konservatiivse poliitilise tegevuse konverentsil...

Florida vabariiklasest esindaja Greg Steube kõneleb laupäeval, 10. juulil 2021 USA-s Texase osariigis Dallases toimuval konservatiivse poliitilise tegevuse konverentsil (CPAC). (Dylan Hollingsworth/Bloomberg Getty Images kaudu)

Steube ütles et ta kehtestas naiste ja tüdrukute kaitse seaduse spordis.HR 734) “päästa naiste sporti” ja takistada transsoolistel sportlastel, nagu Lia Thomas, “röövimast” loomulikul teel sündinud naistelt nende võimalusi spordis. Mägi.

Tema omas avaldusStube lisas, et transsoolistel naissportlastel pole naiste spordis kohta.

«Bioloogiliste meeste naiste spordis osalemise lubamine on täielik solvamine töökate naiste ja tüdrukute suhtes, kes on oma elu veetnud treenides oma unistuste saavutamiseks. See on lihtne: bioloogilistel meestel pole naiste spordis kohta, ”ütles Florida esindaja. “Eelmisel kevadel röövis Sarasota oma Emma Weyanti bioloogiline isane Lia Thomas NCAA meistritiitli 500 vabastiilis. Floridlased ja ameeriklased üle kogu riigi on naiste spordist saanud õigusega nördinud. Oleme ikka ja jälle näinud, kuidas vasakäärmuslased soosivad õiglust ainult siis, kui see ühtib nende äratatud päevakavaga. Seetõttu on mul täna hea meel taaskehtestada õigusaktid, mis tagavad naistele ja tüdrukutele ausa mänguvõimaluse võistlusspordis.

Riley Gaines, 12-kordne NCAA üle-Ameerika ujuja ja sõltumatu naiste foorumi pressiesindaja kiitsid Stube’i arve eest. „Sportlasena, kes on omal nahal kogenud meessoost võistlemise ebaõiglust, olen esindaja Steube’i juhtimise eest tänulik. Ta on selgelt öelnud, et võitleb spordis tüdrukute ja naiste õigluse, privaatsuse ja turvalisuse eest, ”sõnas Gaines.

Pennsylvania ülikooli ujuja Lia Thomas ja Kentucky ujuja Riley Gaines reageerivad pärast seda, kui saavutasid 200 vabastiili finaalis viienda koha...

Pennsylvania ülikooli ujuja Lia Thomas ja Kentucky ujuja Riley Gaines reageerivad pärast seda, kui saavutasid 18. märtsil 2022 Georgia osariigis Atlantas McAuley veekeskuses NCAA ujumise ja sukeldumise meistrivõistlustel 200 vabastiili finaalis viienda koha. (Rich von Biberstein / Icon Sportswire Getty Images kaudu)

Vabariiklaste parlamendispiiker Kevin McCarthy (R-CA) on väljendanud oma toetust, nagu ka esindajatekoja haridus- ja töökomitee esimees Virginia Foxx (R-NC).

Loomulikult on vasakäärmuslased seadusandluse vastu. Riiklik naisteõiguse keskus ja Kongressi võrdõiguslikkuse esindajad esitasid mõlemad kiiresti seaduseelnõu ründavad avaldused. Ja võrdõiguslikkuse valimiskomisjoni esimees Mark Pocan (D-WI) ütles: „See ei puuduta tüdrukuid ega naiste sporti; see puudutab translaste ründamist. See spordikeeld on vaid avanemine nende suurematele püüdlustele piirata LGBTQI+ kogukonna õigusi ja demoniseerida.

Jälgi Warner Todd Hustonit Facebookis aadressil: facebook.com/Warner.Todd.Hustonvõi Truth Social @WarnerToddHuston

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply