Esindajatekoja otsus vägede väljaviimiseks Süüriast ebaõnnestub

0

Matt Gaetzi (R-FL) sponsoreeritud resolutsioon Ameerika vägede väljaviimiseks Süüriast kukkus kolmapäeval läbi, kuigi see kogus märkimisväärset vabariiklaste ja demokraatide toetust.

Maja hääletanud kohta H.Con. Res. 21, mis vastuvõtmise korral käskis president Joe Bidenil viia Ameerika relvajõud Süüriast välja 180 päeva jooksul pärast seaduseelnõu jõustumist.

Kuna seaduseelnõu oli sõjavolituste seaduse resolutsioon, siis parlament oli eelnõu üle hääletada. Eelnõu aga kukkus kolmapäeva õhtul läbi, poolt oli 103 ja vastu 321 seadusandjat. Eelnõu poolt hääletas 47 vabariiklast ja 56 demokraati.

Eelnõu poolt hääletanud 103 seadusandjat sisaldama:

Gaetz ütles pärast hääletust oma kirjalikus avalduses, et jätkab vaid Ameerika välismaiste segaduste vähendamist. Ta ütles:

Ameerika Ühendriikidel pole Süürias mingit rolli. Me ei ole Lähis-Ida jõud. Oleme püüdnud ehitada demokraatiat liivast, verest ja araabia relvajõududest. Ikka ja jälle ei vähenda meie tehtav töö kaost. Sageli põhjustab see kaose – just seda kaost, mis seejärel viib terrorismini. Kuigi tänane hääletus võis läbi kukkuda, on minu võitlus igavesti sõdade lõpetamise ja meie vägede kojutoomise nimel alles alanud.

Gaetz ütles oma kõnes enne hääletust:

Mu kolleegid, ma palusin teil seda resolutsiooni toetada, et kinnitada uuesti Kongressi pädevust sõja ja rahu küsimustes sõna võtta. Nii sageli tuleme sõna sekka ja arutame kergemeelsuse üle

See on üks tähtsamaid asju, millest rääkida saame: kuidas me kasutame oma kaasameeriklaste usaldusväärsust, kuidas kulutame Ameerika varandust, kuidas valame oma vapramate patriootide verd. Oleme Lähis-Ida kõrbeid määrinud piisavalt ameerika verega. On aeg tuua meie teenindajad koju.

Gaetz tutvustas ka “Ukraina väsimuse resolutsiooni”, mis kutsus Bidenit üles lõpetama sõjalise ja rahalise toetuse andmist Ukrainale, kutsudes Ukrainat ja Venemaad üles sõlmima rahukokkulepet.

Sean Moran on Breitbart Newsi poliitikareporter. Jälgi teda Twitteris @SeanMoran3.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply