ESPN-i Adam Schefter kinnitas, et Aaron Rodgers saatis talle numbri kaotamiseks sõnumi

0

See lugu ilmus esmakordselt NBC Sports Chicagos.

Aaron Rodgers tegi oma “kavatsused” selgeks.

Ta kavatseb mängida New York Jetsis ja Green Bay Packersiga tuleb lihtsalt teha kauplemine.

Kuid Rodgersi pika vestluse ajal Pat McAfee saates jõudis ta tagasi NFL-i ajakirjanike ja nende allikate teema juurde.

ESPN-i Adam Schefter tabas intervjuu ajal eksinud. Rodgers ütles, et Schefter üritas talle küsimuse esitamiseks või vestluseks sõnumeid saata.

Ta ütles, et saatis Schefterile sõnumi, et “oma number kaotada” ja pakkus “kena proovimist”.

Ja Schefter kinnitas, postitades teksti ekraanipildi.

https://twitter.com/AdamSchefter/status/16360603614712709132

Naljakas.

Rodgers on varem öelnud, et ei usalda riiklike reporterite allikaid.

Pat McAfee saates ütles ta varem, et kõik reporterid, kes väidavad, et tema leeris on allikaid, seda ei tee, ja reporterid “ei tea seda asja”. Täpsemalt tema pimeduse ümber taganema.

“Seal on sisemine ring ja minu siseringis ei räägi keegi Ian Rapoportiga [or] Adam Schefterile või mõnele neist inimestest. ütles Rodgers toona. “Lõpetage lihtsalt võltsuudistega. Ma räägin enda eest ja teen seda ka edaspidi.

“Mul pole Ian Rapoportiga probleeme, [Adam] Schefter, ma arvan, et nad on oma töös väga head. Kui jutt käib minust, siis nad ei tea kuradit.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply