Etsy hoiatab müüjaid viivituste eest Silicon Valley panga kokkuvarisemise järel

0

E-kaubanduse sait Etsy on ettevõtte mitmete avalduste kohaselt hoiatanud mõnda müüjat, et nad ootavad Silicon Valley panga (SVB) äkilise kokkuvarisemise tõttu võimalikke maksete viivitusi.

“Etsy jaoks on meie müüjate toetamine meie kõrgeim prioriteet ja me mõistame, kui oluline on, et need väikeettevõtted saaksid oma raha kätte, kui nad seda vajavad,” ütles Etsy pressiesindaja. rääkis Forbes e-posti teel laupäeval.

„Kogesime hiljuti mõnele müüjale maksete väljastamisel viivitusi, mis on seotud Silicon Valley panga ootamatu kokkuvarisemisega. Meie meeskonnad on lahenduse juurutamise nimel töötanud ööpäevaringselt ja eeldame, et maksame müüjatele oma teiste maksepartnerite kaudu järgmise paari tööpäeva jooksul,” jätkati avalduses.

Föderaalne hoiuste kindlustamise korporatsioon saatis reedel SVB laiali pärast klientide juhitud panka.

NAKKUVÕTE: kliendid rivistuvad väljaspool First Republic Banki, et pärast SVB kokkuvarisemist raha välja võtta:

Krediit: @Dr_PhillipB Spectee /TMX kaudu

Etsy postitas sarnase avalduse oma veebisaidile laupäeval Püüdes veenda müüjaid, töötatakse probleemi kallal, kuna SVB-i kadumisest tulenev globaalne sade kutsub nii valitsusi kui ka finantseerimisasutusi tegutsema.

Käsitöö ja vanaaegsete esemete veebiturg kasutas SVB-d maksete töötlemiseks enne levitamist.

Pärast ettevõtte avaldust alustasid Etsy müüjad üksteist õhutades et panna oma kauplused puhkuserežiimile.

See on Etsy seade, mis ajutiselt takistab klientidel uusi tellimusi esitada.

Breitbart News teatas, et Silicon Valley panga kokkuvarisemine on USA suurim panga pankrott pärast 2008. aasta finantskriisi.

Jälgi Simon Kenti Twitteris: või e-posti aadressil: skent@breitbart.com

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply