“Farmer Wants a Wife” pakub “Yellowstone” kohtub “Bachelor”: “See on nii Ameerika kui see saab”

0

Paramount Networki hittsarjas “Yellowstone” on paljud naised, kes otsivad endale Rip Wheeleri või Kayce Duttoni, ja nüüd võib FOXi uus tõsielukohtingusari “Farmer Wants a Wife” neile selle võimaluse anda.

Ühendkuningriigist alguse saanud ja 32 riigis eetris olevas saates osalevad neli päris elust talunikku ja karjakasvatajat, kes otsivad õiget naist, kellega farmis elama asuda.

Seda on nimetatud ka “Yellowstone” kohtumiseks “The Bachelor”, kus naised võistlevad nelja üle-ameerika mehe südame pärast.

Fox News Digital rääkis enne saate esilinastust armastust otsivate farmerite Hunter Graysoni, Ryan Blacki, Allen Fosteri ja Landon Heatoniga, et saada ülevaade kahe saate võrdlusest ja taluelustiili osaks saamisest. .

Vasakult paremale mängivad Hunter Grayson, Ryan Black, Landon Heaton ja Allen Foster. "Talunik tahab naist."

Vasakult paremale mängivad filmis “Farmer Wants a Wife” Hunter Grayson, Ryan Black, Landon Heaton ja Allen Foster. (Michael Becker / FOX)

“YELLOWSTONE’I” NÄITLEJAD TOIMUVAD KULUTUSTE KOHTUDEGA ETTEVÕTE LÕPPEB KEVIN COSTNERI DRAAMAT

“Ma usun [it] on tõsiasi, et kauboid on minu arvates loodusega ühenduses,” rääkis Black kauboide ja põlluharimise veetlusest. “Nad ühendavad maad, loomad. See on see, kes me oleme. Ja ma arvan, et loodusel endal on see külgetõmme, sest nagu jumal ütles, hoolitsege maa eest, teate, hoolitsege loomade eest nagu Noa laev. See on nagu universaalne asi.”

“See on nii ameerikalik kui võimalik,” lisas Foster. “Ja teate, ma arvan, et “Yellowstone” on teinud head tööd, selgitades seda aastatel 1883–1923. See on sama ikooniline kui miski muu Ameerikas. Ja teate, meie, kauboid, oleme olnud kogu selle aja ja me oleme ikka veel siin. Ja teate, ma arvan, et me oleme ikka veel Ameerika tuumas.”

“… Meie, kauboid, oleme olnud kogu selle aja ja oleme ikka veel siin. Ja teate, me oleme ikka veel Ameerika tuumas.”

– Allen Foster

Kuigi, nagu Heaton märkis, “on üha raskem olla [a cowboy].”

Saate eelvaateklippides mainivad naised tõsiasja, et nad otsivad kohtingustseenis midagi muud.

UUS „BAAKALAUAAR” LOOB „SEKSI MITTE REEGLI”

Üks naine, kes on pärit Orlandost Floridast, kirjeldab oma kodulinna kui “väga haakimiskultuuri”.

Teine ütleb: “Põllumehed on teatavasti tõelised, ausad, töökad inimesed. Ja just sellise inimesega soovite pere luua.”

FOXi pressiteates kirjeldatakse saadet järgmiselt: “Naised jätavad “suurlinnas” tutvumisrakendused ja armastuse otsimise klassikalise Ameerika kurameerimise kasuks. Põllumehed viivad oma seltskonna kohtingule oma tallu ja näidake neile, mis tunne on tegelikult elada nagu karjakasvatajad – alates kodutalu hooldamisest kuni kariloomade söötmise ja heina pallimiseni. Kohtingumeeste jaoks võib selle elustiili tegelikkus tekitada küsimust: kui suure osa oma elust olete valmis muutma armastus?”

Kokku püüab põllumeeste südant võita 32 naist "Talunik tahab naist."

Saates “Talumees tahab naist” püüab talunike südant võita kokku 32 naist. (FOX)

Grayson ütles, et tema arvates tekitas COVID-19 pandeemia huvi kolida rohkematesse maapiirkondadesse.

“Teate, inimesed üritasid linnadest välja pääseda ja otsisid seda ühendust maaga,” rääkis talunik Fox News Digitalile. “Ja me oleme näinud sellist kasvu ja arengut Ameerika maapiirkondades, kus need väikelinnad hakkavad tõesti veidi välja kasvama. Ja nii tahavad inimesed seda ühendust oma juurte juurde tagasi. Ja teate, nad ei taha tingimata olla. Ja ma arvan, et see annab inimestele natuke rohkem akent sellesse põgenemisvõimalusse ja potentsiaali, mis nende jaoks tulevikus on.”

Põllumajandus-/farmis-/kauboielustiil nõuab siiski kohandamist.

“See on parimal juhul raske,” tunnistas Foster. “Teate, teil on suurepäraseid päevi, kus meil, karjakasvatajatel, läheb hästi… Kuid enamasti on teil asju, mis pole Debbie Downer, kuid enamasti asjad ei lähe nii nagu Ja sa tead, et see on midagi, millega tuleb lihtsalt kohaneda ja sellest tuleb üle saada. Ja ma arvan, et tugev ja teotahteline partner on selles suur osa.”

Allen Foster kohtub ühe naisega, kes on huvitatud tema partneriks saamisest "Talunik tahab naist."

Allen Foster kohtus filmis “Farmer Wants a Wife” ühe naisega, kes on huvitatud tema partneriks saamisest. (FOX)

Ta jätkas: “Meestena kanname palju seda stressi ja südamevalu enda peal. Ja me loodame iseendale sagedamini kui peaksime. Ja ma arvan, et hea ja tugev naine võib öelda: “See on okei, me proovime homme uuesti. See ulatub kaugele, kaugele. Teate, mitte nii, et ta peaks kõike parandama või paremaks muutma lihtsalt selleks, et öelda: “Hei, ma olen sinuga ja ükskõik, kõik saab korda.”

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Must võttis selle kokku ühe sõnaga: mõistmine. “See on kõik,” märkis ta. “Me ei taha, et naine meie eest asju parandaks. See ei ole mehelik liikumisviis. Tahame lihtsalt, et ta mõistaks, kui meie, kui oleme pettunud, tahame lihtsalt mõistmist.”

Kantrimuusika staar ja näitleja Jennifer Nettles juhib sarja, olles teejuhiks tulevastele romantikutele.

Tutvumissaadete sõltuvus: MIKS EI SAA AMEERIKA ÕNNELIKULT KUNAGI PÄRAST PIISALDADA

“Ma kutsun end haldjaristemaks,” ütles ta USA Todayle antud intervjuus. “See pole üldse nende maailm ja isegi romantika keskkond võib olla üsna ebamugav. Nii et ma saan neid julgustada. Mõnikord pean ütlema: “Tule nüüd, ataboy” või “Saage läbi, väike koerake, teeme need ühendused.”

Saatejuhiks on Sugarlandi liige ja näitleja Jennifer Nettles "Talunik tahab naist."

Sugarlandi liige ja näitleja Jennifer Nettles juhib filmi “Farmer Wants a Wife”. (John Shearer / FOX)

Nettles märkis ka, et vaatamata selle võrdlusele filmiga “The Bachelor” on sellel tutvumissaatel olulisi erinevusi.

“Enamik neist pole harjunud mingisuguse talueluga,” lisab Nettles. “Nii et nad tuleksid ja ütleksid: “Kas ma olen nõus oma elustiili niimoodi muutma? Kas see on elustiil, mis mind huvitab?” See on väga spetsiifiline kultuur.”

Elustiilimuutust ja romantikat silmas pidades on loomulikult küsimus: kas mõni talunik leidis saatest naise?

“Püsige lainel, et teada saada!” kiusas Grayson.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Farmer Wants a Wife” esilinastub kell 21.00 telekanalis FOX

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply