Fauci endisele CDC juhile Redfieldile Covid Originsi eest kõrvalejäämise kohta kõne: “Kurb, et ta nii eksib”

0

Endine NIAID direktor ja endine Valge Maja peaarstinõunik dr Anthony Fauci ütles teisipäeva õhtul NewNationi saates “Cuomo”, et CDC endise direktori Robert Redfieldi kongressi tunnistus, mille kohaselt jättis Fauci ta koroonaviiruse päritolu vestlusest välja, ei vasta tõele.

Oma tunnistuse ajal ütles Redfield: “Mulle öeldi, et nad tahavad ühte narratiivi ja et mul oli ilmselgelt erinev vaatenurk.”

Fauci ütles: “See on tõesti kurb, Chris, et ta eksib igas kontos. Ta ütles, et helistas, et arutada võimalust, et see võis olla konstrueeritud. Et mina vastutasin telefonikõne eest ja jätsin ta teadlikult välja, sest tema ideed erinevad sellest, mida ta minu omadega tõlgendas. Esiteks polnud tal õrna aimugi, millised on minu ideed, sest ma hoidsin täiesti avatud meelt. Teiseks ma ei vastutanud. Ma ei kaasanud ega välistanud kõnesse kedagi. Kuna kõne korraldamise eest vastutasid Jeremy Farrar Ühendkuningriigi Wellcome Trustist, Eddie Holmes Austraaliast ja hunnik teisi väga pädevaid evolutsiooni virolooge, on kurb, et ta nii palju eksib ja ta ütleb avalikult, et ta välistas.”

Ta lisas: “Teine, mis on oluline, ütleb, et ma jätsin ta välja, kuna tema idee erines minu ideest – ja tema idee oli, et see tuli laborist. Pooled kõnelenud inimesed arvasid, et see võib olla laborist! Nii et tema põhjendusel, miks ta arvas, et ta on tõrjutud, ei ole mingit ratsionaalset mõtet. Nii et igal tasandil on ta vale. Nii et ma ei tea, mida ta sellel kuulamisel rääkis või mis ajendas teda seda ütlema. Ta ütleb: “Mulle öeldi seda.” Noh, kui ma oleksin olnud üks ülekuulamisel osalejatest, oleksin ma öelnud: “Noh, kes teile seda ütles?” Sest sellel pole mõtet ja see pole tõsi.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply