Fauci: GOP ründas mind, sest ma täitsin oma kohustust rääkida tõtt – “ei tea, mida nad varjamisest räägivad”

0

Endine NIAID direktor ja Valge Maja peaarstinõunik dr Anthony Fauci ütles teisipäeva õhtul NewNationi saates “Cuomo”, et vabariiklased ründavad teda, kuna ta täitis oma “kohustust Ameerika avalikkuse ees rääkida tõtt”.

Saatejuht Chris Cuomo küsis: “Miks arvate, et olete nii paljude COVID-19 allika varjamise süüdistuste sihtmärk.”

Fauci ütles: “Ma arvan, et on üsna selge, et see on poliitiliselt motiveeritud. Ma ei tea, millest nad räägivad, “varjamisest”. Olen olnud kogu aeg täiesti läbipaistev. ”

Ta lisas: “Ma pole kindel, millest nad räägivad, kui nad ütlevad varjamist. Ma mõtlen, pole saladus, et peaaegu kõik vabariiklastest poliitikud, kes kandideerisid, ja need, kes kandideerivad esimest korda, olid oma kampaaniatesse sekkunud, Fire Fauci, Indict Fauci, Hang Fauci. See on poliitiline asi. Ma ei tea, miks see alguse sai, aga ma olen kindel, et see oli Trumpi administratsiooni ajal. Et säilitada oma isiklikku puutumatust ja täita oma vastutust Ameerika avalikkuse ees, pidin rääkima tõtt, kui president rääkis asju, mis lihtsalt ei vastanud tõele. Sellised asjad nagu hüdroksüklorokviin on ravim. See paneb kõik korda. Viirus kaob nagu võluväel. Ma ei tundnud end mugavalt ja pidin püsti tõusma ja USA presidendiga vastuollu minema. Muidugi austan väga presidendi ametit nagu kõiki valitsuse institutsioone, kuid ma pidin seda tegema. Ja see vallandas teatud vaenulikkuse, mille sihtmärgiks sai minust, ja see on läinud aina hullemaks, kui jõudsime sügavamale valimiste poliitilisse hooaega ja see jätkub praegu, isegi sellest ajast peale. Nii et ma ei ole 100% kindel, kuid see on sama hea oletus, miks minust on saanud sihtmärk.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply