Fed intressimäära otsus koos tehnilise analüüsi ja prognoosiga

0

Esiteks, kuidas intressitõusuga lood on? Noh, investorid on eriarvamusel selles, kas Fed rakendab veerandpunkti tõusu või paneb pausi. Võlakirjaturg annab 65% tõenäosusega veerandpunktilise tõuke, mis tõstab Föderaalreservi intressimäära 4,75%-5%ni. Kauplejad on tõusu tõenäosust vähendanud, kuid Goldman Sachs ja Barclays muutsid oma intressiprognoosid, et intressitõusu ei toimu.

Nüüd, kui olete futuurikaupleja, teate, et intressimäärade tõusu prognoosid võivad muutuda peenraha võrra. Kui Credit Suisse ja First Republic võitlevad, võime enne kolmapäevast teadet näha mõningast volatiilsust. Aga olgem ausad, Fed on praegu üsna käeraudades. Kui nad tõstavad intressimäärasid veel kord, on see tõenäoliselt vaid 25 baaspunkti tõus, enne kui nad peatuvad.

Aga kas nad peaksid üldse matkama? Fed on viimase aasta jooksul intressimäärasid nullilähedaselt karmistanud ja see on hakanud näitama majanduses mõningast kahju. Inflatsioon on kõrge ja USA tööturg pingeline. Mõned eksperdid soovitavad, et Fed peaks intressitõusud üldse peatama.

Mida peab tehniline futuurikaupleja tegema? Loomulikult jälgige S&P 500 emini futuuride hinnategevust ja graafikut! Vaadake järgmist tehnilise analüüsi video S&P 500 emini futuuride jaoksmärkige üles tõusvad ja langevad peamised hinnatasemed, vaadake graafiku vihjeid ja arvestage minu suunaprognoosiga.

Ülaltoodud arvamus ei ole investeerimisnõustamine. Täiendavate vaadete saamiseks külastage veebisaiti ForexLive.com.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply