Florida õiguskaitseorganid kuulutasid välja kaks vahistamist väidetavate valimiskuritegude eest

0

Florida õiguskaitseosakond (FDLE) teatas kolmapäeval kahe isiku – Donna Prentes Brady (66) ja Toye Ann La Rocca (63) – arreteerimisest väidetavate valimiskuritegude eest.

Ametivõimud arreteerisid Brady 13. märtsil kahel korral, kuna ta andis mis tahes valimistel rohkem kui ühe sedeli. Väidetavalt hääletas ta isiklikult 2020. aasta osariigi eel- ja üldvalimistel Floridas ning posti teel samadel valimistel New Jerseys. Tema väidetavad rikkumised ulatuvad kolmanda astme kuriteona.

Donna Prentes Brady (66) Ocalast ja Toye Ann La Rocca (63) Fort Waltoni rannast. (FDLE)

Väljaande kohaselt menetleb riigiprokuröri viies kohturingkond juhtumit.

Ametivõimud arreteerisid La Rocca eelmisel nädalal seoses “üks valevandumisega valijate registreerimisandmete kohta ja kahes tahtlikult hääletanud kvalifitseerimata valijaskonnas, mis kõik olid kolmanda astme kuriteod”, selgus, et naine hääletas 2022. aastal, kui tal oli katseaeg. DUI veendumus.

Väljaande järgi:

Kuna La Rocca on süüdi mõistetud kurjategija, ei saa ta enne oma karistuse täitmist hääletada. La Rocca hääletas isiklikult Okaloosa maakonna eelvalimistel ja hääletas üldvalimistel posti teel.

Okaloosa maakonna šerifi asetäitjad arreteerisid La Rocca eelmisel kolmapäeval ja paigutati Okaloosa maakonna vanglasse. Teda süüdistab riigiprokurör, esimene kohturingkond.

Arreteerimised toimusid peaaegu aasta pärast seda, kui kuberner Ron DeSantis allkirjastas seaduseelnõu, millega luuakse õiguskaitseüksus, mis keskendub valimiste aususe kaitsmisele ja karistuste suurendamisele teatud hääletusrikkumiste eest.

Nagu Breitbart News teatas:

Florida senati seaduseelnõuga 524 loodi Florida välisministeeriumi alla valimiskuritegude ja julgeoleku amet. Värskelt loodud bürool on lubatud hääletajate pettusesüüdistused läbi vaadata ja väidetele eeluurimine läbi viia.

Enne seda seadust võis Florida kuberner määrata ametnikud, kes uurisid osariigi valimisseaduse väidetavaid rikkumisi. AP andmetel on nüüd kuberneril kohustuslik valida Florida õiguskaitseosakonnast eriametnike rühm, kes tegeleb valimisseaduse rikkumistega.

“Mõned neist ei pruugi valimiste asjadest nii palju hoolida. Ma arvan, et see on segane, kuidas need reaktsioonid saavad olema. Nii et me tahame lihtsalt veenduda, et kõik seadused on raamatutes, et neid seadusi täidetakse, ”ütles DeSantis toona.

Kuud hiljem, DeSantis teatas süüdistused 20 isikule – endistele süüdimõistetutele – leiti, et nad hääletasid 2020. aasta valimistel ebaseaduslikult.

“Võite teha kõiki neid suuri poliitilisi reforme ja see on oluline, kuid kui seda tegelikult ei jõustata, siis mis vahet see lõpuks muudab?” küsis DeSantis mahasurumist kaitstes.

“Asi on selles, et kui teatud reeglid ja eeskirjad on paigas, kui inimesed ei arva, et neid jõustatakse, on teil rohkem rikkumisi. Just nii see käib,” lisas ta.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply