Fmr. Obama riigikassa ametnik Rattner: veebruari tarbijahinnaindeks ei ole inflatsiooni eesmärgi saavutamiseks hea asi, see, mida Fed tegelikult vaatab, on tõusmas

0

Kolmapäevases MSNBC saates “Morning Joe” ütles Obama administratsiooni rahandusministri nõunikuna töötanud Steve Rattner, et põhiteenuste inflatsiooninäitaja, mida Föderaalreserv “tõesti vaatab”, “tõuseb ja see ei ole hea asi”, et viia inflatsioon sihttasemeni.

Rattner ütles: “[I]nflatsioon näis olevat langemas, kui vaadata pealkirja numbrit, kuu jooksul 6,3-lt 6-le, kuid COVID-iga seotud asjade tõttu on numbrid hetkel väga oravad paigal. Seega peame vaatama numbrite taha huvitavamaid ja loodetavasti asjakohasemaid andmeid. Niisiis, mida me siin tegime, on see, et oleme vaadanud kolme kuu iga-aastaseid CPI numbreid ja jaganud selle kaheks osaks: pealkirja number, mis on number, mille teatate ja kõik teatavad ette. , ja siis see, mida me nimetame tuumaks. Me võtame välja toiduained ja energia, mis on väga kõikuvad ning Fed ei vaata seda tähelepanelikult, et otsustada, kui suur on majanduses inflatsioon ja mida nad peavad sellega tegema. Ja siis jagame selle veidi edasi põhiteenusteks, teie advokaatideks, arstideks, reisimiseks, kõigeks muuks selliseks… ja siis kaubaks, olenemata sellest, kas te ostate uut autot või midagi sellist. Ja see, mida näete kolme kuu järel, on see, et alusinflatsioon tegelikult veidi kiirenes, see pole hea. Kaupade inflatsioon langeb endiselt, mitte nii palju, kuid see on okei. Kuid see, mida Fed tegelikult vaatab, on põhiteenused ja see tõuseb ning see ei ole hea inflatsiooni langetamiseks selle 2% tasemele, mis on praegusest tasemest tunduvalt madalam.

Jälgi Ian Hanchett Twitteris @IanHanchett

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply