FNC Hume: reaktsioonid 6. jaanuari kaadrile “hüsteeriline”, mis piirneb “põhiseadusevastaste tsensuuri väidetega”

0

Kolmapäeval lükkas veteran Fox News Channeli isiksus Brit Hume tagasi peavoolumeedia ja demokraatide reaktsiooni võrgukolleeg Tucker Carlsoni eetrisse varem avaldamata kaadrid 6. jaanuaril 2021 toimunud Kapitooliumi mässust, mis on ilmselt seadnud kahtluse alla “mässu” väljamõeldud narratiivi.

Hume ütles saatejuht Bret Baierile, et need reaktsioonid olid hüsteerilised ja piirnesid põhiseadusevastase tsensuuriga.

BAIER: Teate, reaktsioon on olnud palju. Nägid, Chuck Schumer ütles, et Fox peaks ütlema: ära pane Tuckerit teisel õhtul eetrisse. Olete näinud erinevaid kommentaarisaateid Whoopi Goldberg ja teised, kes ütlevad, et igasuguseid asju peaks juhtuma.

Milline on teie reaktsioon sellele kõigele ja sellest tulenevatele tagajärgedele?

HUME: Mind rabab selle juures see, kui kehva töö tegi 6. jaanuari komisjon. Neil oli juurdepääs kogu sellele teabele ja nad olid väga, väga, väga valivad, mida nad esitasid.

Ja neil oli komitee, mis koosnes täielikult Nancy Pelosi valitud või Nancy Pelosi poolt heaks kiidetud inimestest. Vabariiklastel ei olnud selles komitees tegelikult sõnaõigust ja keegi selles komitees ei teinud tõsist ristuuringut. Samuti ei nõudnud ükski selle komitee liige, et videokassetti, mida oleme näinud Tucker Carlsonilt, edastataks osana sellest, mida komisjon tegi.

Tucker suutis luua täiesti erineva narratiivi sellest, mida komisjon esitas. Kõik see oleks olnud tarbetu. Kui meil oleks 6. jaanuaril olnud normaalse koosseisuga korralikult tasakaalustatud komisjon. Oleks olnud võimalus esitleda videot, mida Tucker kasutab, aga ka seda, mida teised komisjoni liikmed soovisid kasutada, ja see kõik oleks olnud ikka ja jälle, tehtud ja seljataga.

Nad otsustasid seda mitte teha. Kevin McCarthy, kelle valitud liikmed ei tohtinud sellesse komiteesse kuuluda, on nüüd tehtud, mida ta on teinud. Näeme, et lool on ka teine ​​pool, mida komisjon kunagi ei esitanud.

BAIER: Kuidas on lood reaktsiooniga iseloomustusele ja üleskutsetele – noh, ma mõtlen, et nendest asjadest rääkides kutsutakse ausalt öeldes tsensuuri.

HUME: Oh, jah. Vaata, Tucker esitas argumendi, tuginedes tema näidatud lindile, mida tal on täiesti õigus teha. Tavaliselt tehakse seda muidugi komitee töö käigus, kuid see ei olnud nii. Nii et nüüd on meil see, mis meil on.

Suur osa reaktsioonist tundub mulle olevat hüsteeriline, mis piirneb põhiseadusevastaste väidetega tsensuuri kohta ja nii edasi.

Seega on minu nägemus sellest, et varem või hiljem on kogu see videokassett väljas ja avalikkusel võib olla suurem võimalus tol päeval toimunule õige hinnang anda.

Põhimõtteliselt taandub see sellele küsimusele, Bret. Kas see oli mäss? Mis ma arvan, et see oli ja mis ma arvan, Tucker ütles samuti, et see oli. Või oli see tõesti vabariiki ohustanud ülestõus, nagu Bennie Thompson ütles. Panime selle. Nagu ta ütles, jõudsime sel päeval kriitiliselt lähedale demokraatia kaotamisele.

Ma ei usu, et tõendid seda toetavad. Kuigi selles oli kindlasti vägivalla elemente. See oli kindlasti mäss ja inetu. Ülestõus? Ma kahtlen, kas tõendid seda täielikult toetavad.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply