Föderaalkohtunik Deep-Sixes Bideni “Püüdke ja vabastage” ebaseaduslikud sisserändajad

0

Florida föderaalkohtunik on sulgenud president Joe Bideni püüdmise ja vabastamise reeglid ja tema peaaegu legaalse “tingimisi vabastamise viisi”.

“Enamasti otsustab kohus Florida kasuks, sest nagu allpool kirjeldatud, kinnitavad tõendid seda [Biden’s deputies] on Edelapiiri sisuliselt muutnud mõttetuks liivajooneks,” Donald Trumpi ametisse nimetatud ringkonnakohtu kohtunik T. Ken Wethererell kirjutas.

Kohtunik kirjutas, et Biden ja tema asetäitjad on muutnud ameeriklaste piiri:

…[into] veidi enamat kui kiirtõuk tulnukate jaoks, kes riiki tulvavad, seades esikohale „alternatiivid kinnipidamisele” [ATD] tegeliku kinnipidamise üle ja vabastades riiki rohkem kui miljon välismaalast “tingimisi vabastamisel” või “prokuröri kaalutlusõiguse” kasutamisest täielikult kohaldamatu seaduse alusel – ilma isegi väljasaatmismenetlust algatamata.

Kohtunik viivitas tema otsus seitsmeks päevaks, kuni Biden esitab üleskutse säilitada ebapopulaarne poliitika.

See otsus on suur võit Florida kubernerile Ron DeSantisele ja Florida peaprokurörile Ashley Moodyle, kes väitsid, et Bideni püüda ja vabasta poliitika rikub föderaalseadust ja paneb osariigile majandusliku koormuse.

Kahekordset “Parole+ATD” lüüasaamist ootasid Bideni asetäitjad ja paljud kriitikud.

Otsus kukutab Bideni migratsiooni toetava piiripoliitika kesksed tööriistad ja paljastab rändeprobleemid, mida Biden tahtis 2024. aasta valimistel varjata. Nende enda tekitatud probleemide hulka kuulub Bideni plaanitud 42. jaotise piiritõkke mahavõtmine mais.

Bideni poliitikat kasutatakse selleks, et võidelda nelja poliitilise probleemiga, mille tekitas tema kampaania lubadus lõpetada president Donald Trumpi piirireeglid.

Alejandro Mayorkas, Bideni edumeelne, rännet pooldav piiriülem, kasutab “Parole+ATD” kvaasilegaalset teed, et juhtida Bideni rändajate tulva Mehhikos eemale kaootilistelt kartellide juhitud marsruutidelt. Selle kõrvalekaldumise eesmärk on hoida piiripurustus 2024. aasta valimiste ajal õhtustest uudistest eemal.

Mayorkas püüab aidata ka demokraatide äritiiba, kes ootab palju võõrtöölisi, rentijaid ja tarbijaid üle 1990. aastal Kongressi poolt heaks kiidetud ligikaudu ühe miljoni aastas taseme. Ta ütles 7. märtsil CNN-ile:

Me vajame immigratsiooni… Olen äriringkondadega palju suhelnud. Seal on 10 miljonit avatud töökohta. Seal on [business] nõudes, et inimesed neid täidaksid.

Teed on ka poliitiline kingitus demokraatide progressiivsele tiivale, mis väidab, et nende “võrdsuse” eesmärk tähendab, et välismaalastel on sama palju õigusi kui ameeriklastel töökohtadele ja eluasemele Ameerika Ühendriikides.

Seda poliitikat kasutatakse ka uue tee loomiseks Mehhiko võõrtöölistele. See kingitus annab Mehhiko valitsusele stiimuli suruda maha kartellide kaootiline toimetamine nende migrantide USA piirile. Kui USA ei saa kasutada Mehhiko tingimisi vabastamise teed, on Bideni asetäitjatel vähem hoobasid, et julgustada Mehhikot aitama varjata massilist tingimisi vabastamist.

Kohtuniku poolt maha jäetud “Parole+ATD” rada pidi igal aastal tervitama vähemalt 240 000 Mehhikosse reisivat migranti.

Kuid Mayorkas lõi jaanuaris teise tingimisi vabastamise tee, et lubada igal aastal neljast suuremast riigist sisse lennanud ligikaudu 360 000 migranti.

Jaanuaris „loosime [parole] teed [360,000] üksikisikud [annually] Kuubalt, Haitilt, Nicaraguast ja Venezuelast”, et rännata Ameerika Ühendriikidesse, ütles Mayorkas 7. märtsil CNN-ile antud intervjuus. Ta jätkas:

Nende riikide elanikkond, nendest riikidest pärit indiviidid, keda kohtame meie lõunapiiril, on langenud enam kui 95 protsenti [because of the safer and cheaper parole pathway]. Märkimisväärne, muide, see edukas programm vaidlustatakse kohtutes. Texases ja mujal. Ja mind mõistatab, miks, kui on kaebus kohtumiste arvu üle, miks keegi ründaks, lahendus, mis on nii edukas,

Teine tingimisi vabastamise viis seisab silmitsi teise kohtuasjaga Florida ja 19 muu osariigi vastu.

Kokkuvõttes tõstaksid need kaks teed immigratsioonitaset 60 protsenti üle Kongressi ülempiiri ehk umbes ühe sisserändajani iga kahe Ameerika sünni kohta aastas.

ATD ja tingimisi vabastamise poliitika soodustavad ja võimaldavad Kesk-Ameerika, Aafrika ja mujal asuvate vaeste riikide majandusrännet.

Need võimaldavad rännet, kuna kinnitavad vaestele välismaalastele, et nad saavad hõlpsasti rännata USA töökohtadele, mis maksavad ära nende võlad kuritegelikele salakaubavedajatele. Majandusränne peatuks suures osas, kui rändajad usuksid, et nad ei saa USAs tööd, mida neil on vaja salakaubaveovõlgade tasumiseks.

Kohtunik irvitas Mayorkase väidete üle, et migrandid tuleb vabastada, kuna kinnipidamisruumi napib::

Nagu laps, kes tapab oma vanemad ja otsib seejärel orvuks jäämise pärast haletsust, on raske võtta kostjate väidet, et nad pidid piiratud kinnipidamisvõime tõttu riiki vabastama rohkem välismaalasi, tõsiselt, kui nad on otsustanud mitte kasutada mõnda vahendid, mille kongress esitas §1225(b)(2)(C) ja nad on jätkuvalt taotlenud väiksemat kinnipidamisvõimet, et edendada nende prioriteedi „alternatiivid kinnipidamisele” tegelikule kinnipidamisele.

“Kollektiivselt sarnanesid need toimingud lõunapiirile vilkuva sildi “Tule sisse, me oleme avatud” riputamisega,” kirjutas kohtunik.

Mayorkase agentuur kulutab praegu rohkem kui miljard dollarit aastas, et aidata ebaseaduslikke migrante USA töökohtadele toimetada.

Kohtunik blokeeris ka Bideni tingimisi tingimisi vabastamise raja kasutamise, mis tugevdas hagi nelja riigi tingimisi vabastamise raja vastu:

Kohus järeldab sellest [Biden’s parole policy] on seadusega vastuolus kolmel viisil: (1) see ei hõlma vahi alla naasmist, kui tingimisi vabastamise eesmärgid on kätte toimetatud; (2) see ei vasta juhtumipõhisele nõudele; ja (3) see ei piira tingimisi vabastamist kiireloomuliste humanitaarsete põhjuste või olulise avaliku kasuga.

“Tingimisi vabastamise + ATD eeskirjad on APA alusel vabastatud ja see poliitika jäetakse DHS-ile TAGASI selle arvamuse ja määrusega kooskõlas olevaks edasiseks menetlemiseks,” ütles ta. kohtuotsus autor Wetherell.

Ameerika-meelsed reformijad tervitasid võitu.

“See on tohutu võit … ja tõstab üldsuse teadlikkust sellest, kui halb on olukord piiril,” ütles Immigraitoni seadusereformi instituudi tegevdirektor Dale L. Wilcox. Ta lisas:

Seni on administratsioon uskunud, et suudab seadustest kõrgemal hõljuda, käsitledes Kongressi sisuliselt nõuandeorganina. Meil on hea meel, et kohus lükkas selle sügavalt põhiseadusvastase seisukoha tagasi ja astus täna suure sammu nii meie põhiseadusliku võimude lahususe kui ka piiri kaitsmise suunas.

Kohtuasi on Florida vs. Ameerika Ühendriigid, 3:21-cv-1066-TKW-ZCB, USA Florida ringkonnakohtu põhjapiirkonnas.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply