Forexlive Americas FX uudistepaber: Credit Suisse tule all

0

Turud:

  • Kuld kallines 14 dollarist 1916 dollarini
  • WTI odavnes 3,26 dollariga 68,11 dollarile
  • USA 10-aastane tootlus langes 16 baaspunkti võrra 3,47%-ni
  • USA 2-aastane tootlus langes pärast 3,78% langust 30 baaspunkti 3,91%ni
  • S&P 500 langes 27 punkti 3891-ni
  • JPY juhib, CHF jääb maha

See oli täna järjekordne täiemahuline lend ohutusse kohta ja jeen oli peamine kasusaaja. Tavaliselt oleks ka Šveitsi frank, kuid praegu on põhiprobleem selles, et Credit Suisse on luubi all ja kõikvõimalikud kuulujutud lendavad. Reguleerivad asutused avaldasid avalduse ja on lootust mingisuguseks ühinemiseks tugevamaks pangaks, kuid see on delikaatne olukord. Aktsiad langesid ühel hetkel enam kui 30%, kuid pärast seda, kui SNB ütles, et see tagab likviidsuse ja kahjum vähenes 14% peale, toimus tugev hüpe.

Praegu on käimas suur globaalsete intressimäärade ümbermõtlemine ja EKP homme tulekul on tähelepanu keskmes. Eeldatav tõenäosus on homme vaid 25 baaspunkti puhul 67%, mitte 50 baaspunkti puhul, mida EKP ametnikud on korduvalt prognoosinud. Igal juhul on eurotsooni intressimäärade kurss palju madalam, kui see oli vaid paar päeva tagasi ja see kajastus EUR/USD kursi languses 1,0517-ni.

Ülemaailmse majanduskasvuga seotud mured kasvavad koos ebastabiilsusega ning see tabas mõnda toorainet ja toorainevaluutat rohkem kui teisi. WTI toornafta murdis mitmekuulise vahemiku põhja 70 dollari lähedal ja kukkus seejärel 65,65 dollarile, enne kui põrkas 3 dollarit hiljaks. USD/CAD jõudis 79 punktini, mis ei ole halb, kuid võib kajastada erinevusi, mis viivad BOC-i nüüd oodatava kõvera tipu lähedale. Lisaks on küsimusi Kanada pankade kohta minimaalselt.

Mõnede Ühendkuningriigi pankade kohta on mõned küsimused ja kuulujutud, kuid kaabel ei pea vastu, sest seda peeti juba intressimäära tipule lähemale. Lisaks on arvamus, et Ühendkuningriigi valitsusel on lihtsam lahendada pangandusprobleeme kui euroala regulatsioonidega.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply