Franklin Graham kiidab palvetava jalgpallitreeneri Joe Kennedy taastamist

0

Tähistatud evangeelne pastor Franklin Graham kiitis Washingtoni osariigi keskkoolitreeneri Joseph Kennedy naasmist, kristlasest, kes vallandati jalgpalliväljakul palvetamise eest.

“Mul on hea meel kuulda, et Joe Kennedy ennistati lõpuks jalgpallitreeneriks Washingtoni osariigi keskkoolis, kust ta vallandati, kuna ta 2015. aastal pärast mänge väljakul palvetas,” märkis praost Graham 15. märtsil Facebookis. postitus.

Treener Kennedy ennistamine on “suurepärane uudis”, ütles Graham, viidates teatele, et mitu kuud pärast võitu USA ülemkohtus lubati Kennedyl lõpuks sel nädalal oma ametikohale naasta.

Kennedy juhtum jõudis kuni USA ülemkohtuni, kus eelmisel suvel tegid kohtunikud tema kasuks 6:3, kirjutas Graham.

Eelmise aasta juunis asus ülemkohus Kennedy poolele selles, mida reklaamiti kui olulist võitu usuvabaduse eest Ameerika Ühendriikides.

Joseph Kennedy

Kristliku keskkooli jalgpallitreener Joseph Kennedy vallandati 2015. aastal, kuna ta keeldus pärast mänge väljakul põlvitamast ja palvetamast. (Ekraanipilt)

Kennedy, usklik kristlane, kes alustas tööd Bremertoni keskkoolis 2008. aastal, vallandati ülikooli abitreeneri ja ülikooli noorema peatreeneri ametikohalt, kuna ta keeldus avalikkuse ees 50 jardi joonel palvetamist lõpetamast. mängud.

Enamuse pakkumisel arvamus sisse Kennedy vs. Bremertoni koolipiirkondkohtunik Neil Gorsuch teatas, et Bremertoni koolipiirkond rikkus esimese muudatuse vaba kasutamise klauslit ja sõnavabaduse klauslit, vallandades treener Kennedy.

“Austus religioossete väljenduste vastu on eluks vabas ja mitmekesises vabariigis hädavajalik – olgu need väljendused aset leidnud pühamus või põllul ja kas need avalduvad kõne või kummardatud pea kaudu,” kirjutas Gorsuch. “Siin püüdis valitsusüksus karistada üksikisikut lühikese, vaikse ja isikliku religioonitalituse eest, mis on kahekordselt kaitstud esimese muudatuse vaba kasutamise ja sõnavabaduse klauslitega.”

“Olen ülimalt tänulik ülemkohtule, oma fantastilisele õigusmeeskonnale ja kõigile, kes on meid toetanud,” ütles treener Kennedy. ütles vastuseks määrusele. “Tänan Jumalat, et ta vastas meie palvetele ja toetas mu perekonda selle pika lahingu jooksul.”

Rev Graham ütles omalt poolt, et loodab, et treener Kennedy “jätkab palves põlvitama nii väljakul kui ka väljaspool seda – ning et see võit kaitseb ja julgustab teisi samas olukorras!”

Thomas D. Williams on Breitbart Rooma büroo juht ja raamatu autor Tulev kristlaste tagakiusamine.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply