FX-optsioon aegub 15. märtsil 10.00 New Yorgis

0

Siin on paar, mida tuleb tähele panna, nagu on esile tõstetud julge.

Need kehtivad EUR/USD kohta, mis tõenäoliselt hoiab hinnamuutused rohkem kinni praegusel tasemel vahemikus 1,0700 kuni 1,0750, enne kui see päeva hiljem käima läheb. Muidugi mõjutab kauplemismeeleolu suurel määral ka praegune turu üldine meeleolu ja rahulikumate toonide valitsemisel, mis võib mõjutada ka eelseisva sessiooni voogusid.

Mis puudutab tehnilist tähtsust, siis ülaltoodud tasemetega ei ole midagi seotud, kuid need on suured, nii et see on midagi, mida tuleks igaks juhuks tähele panna.

Nende andmete kasutamise kohta lisateabe saamiseks võite vaadata seda postitust siin.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply