Goldie Hawni plahvatused tühistavad kultuuri, ütleb, et see rikub komöödiat

0

Ehkki ta ei liigitaks end “filmistaariks”, on Goldie Hawn end kindlasti Hollywoodi tegijateks tsementeerinud.

Olles selles valdkonnas töötanud nii kaua, kui ta on, tunnistab Hawn, et on olnud tunnistajaks selle arengule ja mitte tingimata paremuse poole.

“Ma arvan, et on oluline olla valvas inimeste käitumise suhtes ja mõista, kui nad rivist väljas on, ning suutma sellega toime tulla,” jagas Hawn Variety uues profiilis.

“Kuid ma olen mures nende valdkondade pärast: äkki pole teil tööd. Järsku ei saa te ettevõttes naisega kohtamas käia või teid vallandatakse. Nad tühistavad raamatuid – klassikalisi raamatuid, mida keegi ei saa. oskab lugeda. Mulle see ei meeldi. Usaldamatus on kõikjal. Nii et ei ole mitte ainult tühistamiskultuur, vaid ka kultuurisõjad. Koolid politiseeritakse. Aga meie laste suuremaks hüvanguks? Keegi ei vaata seda tegelikult.”

Goldie Hawn jagas oma põlgust tühistamiskultuuri ja Hollywoodi praeguse kliima suhtes.

Goldie Hawn jagas oma põlgust tühistamiskultuuri ja Hollywoodi praeguse kliima suhtes. (Michael Stewart / FilmMagic)

GOLDIE HAWN: AGEISM HOLLYWOODIS EI TEHA mind vihaseks

“Praegu on häire. Häired on head. Aga tasakaalustamatus ei ole. Loodan, et saan tagasi mingile tundlikkuse ja õigluse tasemele. Nii et “tühistage kultuur”. Sõna ise hirmutab mind rohkem kui miski muu. See on jäik, konkretiseeritud mõtlemine, mis ei ole hea. Sellel on kaks serva. Ja kellel on õigus tühistada?” küsis 77-aastane.

Hawni jaoks on tühistamiskultuur vaid üks osa suuremast probleemist.

“Tundlikkuse tase on nii kõrge, et koomikud kardavad teatud nalju rääkida nii, nagu nad varem. See on hea. On teatud valdkondi, millega ma nõustun. Kuid tundlikkuse tase on andestamatu. See pole hea tunne, kui olete loomingulises režiimis.”

Goldie Hawn loodab naasta "teatud tundlikkuse ja õigluse tase" keset praegust tühistamiskultuuri maailma.

Goldie Hawn loodab praeguses tühistamiskultuuri maailmas naasta “teatud tundlikkuse ja õigluse tasemele”. (John Lamparski / Getty Images Concordia tippkohtumisel)

Hawnil oli ka mõtteid Oscarite jagamise kohta ja selle kohta, kuidas see uus mõtteviis on auhindade jagamist mõjutanud.

“Varem oli see elegantne,” selgitas Hawn. “Ma ei ole vanamoodne, aga mõnikord on naljad ebaharilikud. Ja ma tunnen puudust aukartusest. Asjad on politiseerunud. Ma tahan näha inimesi aukartusega. Ma tahan näha inimesi uuesti uskumas. Ma tahan näha inimesi. naerda rohkem viisil, mis ei toimu ainult kellegi teise kulul.”

Eelmisel aastal lõi Will Smith kurikuulsalt Chris Rocki Oscarite jagamisel pärast seda, kui too tegi nalja Jada Pinkett Smithi kiilaspea üle. Ta kannatab alopeetsia all.

Will Smith võttis vastu Chris Rocki nalja oma naise Jada Pinkett Smithi kohta, mille tõttu ta 2022. aastal akadeemia auhindade jagamisel koomikule vastu nägu lõi.

Will Smith võttis vastu Chris Rocki nalja oma naise Jada Pinkett Smithi kohta, mille tõttu ta 2022. aastal akadeemia auhindade jagamisel koomikule vastu nägu lõi. (Robyn Beck / AFP)

“See näitab meie praegust kultuuri,” ütleb Hawn juhtumi kohta. “Ma mõtlen, et sa võiksid seda vaadata ja öelda: “Mis kuradit just juhtus?” Keegi kaotas kontrolli. Nad kaotasid eneseregulatsiooni. Nende suurem aju ei mõelnud ja nad tegid midagi, mis oli kohutav ega näidanud ka kahetsust. Minu jaoks on see sageli meie maailma mikrokosmos,” ütles ta.

Hawn arvas, et Rock sai olukorraga hakkama nii hästi kui võimalik. “Chris oli hiilgav – hoidis täielikult kinni ja kontrollis oma emotsioone, suutis väärikalt seista. See on näide sellest, milline me tahaksime oma maailma välja näha. Kuid kahjuks pole see praegu õige.”

Näitlejanna arvates on suuremaks probleemiks “Vana Hollywoodi” närbumine.

Goldie Hawn, pildistatud siin koos Susan Sarandoniga nende 2002. aasta hiti esilinastusel "Bangeri õed," on küsinud, kas "filmitähed" on välja surnud.

Goldie Hawn, keda pildistati siin koos Susan Sarandoniga nende 2002. aasta hiti “The Banger Sisters” esilinastusel, on seadnud kahtluse alla, kas “filmitähed” on välja surnud. (Vinnie Zuffante)

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Kus nad on?” Hawn küsis klassikaliste “filmistaaride” kohta.

“Vanamoodne filmistaar tekitab elevust. Varem saime öelda: “Ma võtan pausi, sest ma arvan, et olen ülevalgustatud.” Paljud neist inimestest, kes tulevad, teenivad rohkem raha kui keegi kunagi näitlejana teeninud, kuid neid ei teata,” jagas ta.

Hawn, kes on tuntud oma ikooniliste filmirollide poolest sellistes filmides nagu “Reamees Benjamin” ja “Cactus Flower”, suhtub tõrjuvalt ka ideesse, et romantilisi komöödiaid enam ei tehta.

“See on liiga jalakäija ja pole huvitav?” ta märkis väite. “Kui kurb.”

Goldie Hawn ja Kurt Russell poseerivad filmimise ajal portree jaoks "Üle parda" oktoobril 1987 Californias Fort Braggis.

Goldie Hawn ja Kurt Russell poseerivad portree jaoks 1987. aasta oktoobris Californias Fort Braggis filmis “Overboard”. (Aaron Rapoport / Corbis / Getty Images)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Näitlejanna oli kriitiline ka oma filmi “Overboard” 2018. aasta uusversiooni suhtes, mille peaosas oli Anna Faris. Originaal oli projekt, mille kallal ta töötas koos pikaajalise partneri Kurt Russelliga.

“”Overboard” oli tõesti täiuslik just sellisena, nagu ta oli,” selgitas ta. “Väga harva vastab uusversioon tegelikule originaalfilmile. Nii et ma ei ole uusversioonide fänn, punkt. Ma arvan, et inimesed on oma filmidele oma pitseri pannud ja kui need on klassikud, siis tuleks nad rahule jätta.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply