GOP esindaja Turner: Fauci on televisioonis ja on labori lekke kohta vastuolus luureandmetega

0

Esindaja Mike Turner (R-OH) ütles pühapäeval ABC saates “See nädal”, et NIAIDi endine direktor dr Anthony Fauci läheb televisioonis vastuollu luureandmetega, mis viitavad võimalusele, et laboratooriumi leke võib põhjustada koroonaviiruse pandeemiat.

Osaline ärakiri järgmiselt:

RADDATZ: Ma tahan pöörduda Covidi päritolu poole. Olete öelnud, et arvate, et Covid sai alguse Hiina labori lekkest, tuginedes olulistele tõenditele. Energeetikaministeerium teatas, et on jõudnud samale järeldusele, kuid vähese usaldusega. Miks sa nii kindel oled?

TURNER: Noh, tegelikult see, mida ma ütlesin, on see, et ma arvan, et on olulisi tõendeid selle kohta. Ja – ja teen siiani. Sellepärast nägite just nii senat kui ka esindajatekoda ühehäälselt vastu võtmas õigusakte, mis nõuavad, et administratsioon kustutaks luureteabe salastatuse, mis luurekogukonnal seoses Covid-19-ga on. Kongressi liikmete jaoks on uskumatult masendav vaadata, kuidas dr Fauci läheb televisiooni ja räägib asju, mida luure absoluutselt ei toeta. Me näeme luureandmeid. See ei ole nii, et me hääletasime, et öelda, näidake meile intelligentsust. Oleme seda näinud. Me hääletasime selle nimel, et näita ameeriklastele. Nad ei saa otsest vastust dr Faucilt ega sellelt administratsioonilt. Nad peavad saama ise veenduda, et nad – mis on juhtunud. Ja ma saan aru, et dr Faucil on põhjust väita, et labori leket ei olnud, sest ta töötas aktiivselt Wuhani labori rahastamise nimel. Niisiis, näete härrasmeest, kes on erapoolik.

RADDATZ: Ma arvan, et dr Fauci vaidleks sellele vastu.

TURNER: Noh, ma arvan, et tõendid näitavad seda täielikult, et on olemas rahalised vahendid, mille üle tal on kontroll ja mis jõudsid Wuhani laborisse. Nii et praegu on teil tüüp, kes osaleb riiklikus televisioonis, ma usun ja ma arvan, et kongressi liikmed usuvad, öeldes asju, mis luureandmetes ei kajastu. Niisiis, meie seisukoht on, et näidake Ameerika avalikkusele luureandmeid ja siis sina – Martha, sul võib see luure olla sinu ees. Ja järgmine kord, kui dr Fauci on, võid sa öelda: hei, aga intelligentsus ütleb tegelikult x ja sa saad talle väljakutse esitada.

RADDATZ: Noh, vaatame, kas see juhtub, ja vaatame, kas Hiina teeb kunagi koostööd. See on samuti oluline.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply