GOP esindaja Van Orden: Biden käskis Venemaal korraldada tundlikkuskoolitust droonide allalaskmise kohta – me peaksime sanktsioonid Hiinale Venemaa toetuse tabamiseks

0

Kolmapäevases saates Newsmax TV saates “Spicer & Co” väitis esindaja Derrick Van Orden (R-WI), et president Joe Biden vastas Venemaa sihikindlale USA drooni ründamisele, käskides neil saada tundlikkuskoolitust. Ja et õige vastus on kehtestada Hiinale “erakordselt karmid sanktsioonid”, et jõuda selleni, mis Venemaad toetab.

Van Orden ütles: “Kui reaktiivlennuk lendab üle teise õhusõiduki ja kallab tahtlikult kütust lennukile ja seejärel lennukile otsa põrkab, pole see õnnetus. … Venemaa valitsus ründas tahtlikult Ameerika Ühendriikide sõjalennukit rahvusvaheliste vete kohal ja president Biden käskis neil sisuliselt tundlikkuse koolitust läbida. See on vastuvõetamatu. Nii et seda tüüpi strateegiline nõrkus, mida Bideni administratsioon on Putinile korduvalt näidanud, muudab maailma ainult ohtlikumaks paigaks.

Hiljem ütles ta: “Viis selle asjaga toimetulemiseks on jõuda selleni, mis toetab Venemaad, ja see on Hiina. Seega peame Hiinale erakordselt karmide sanktsioonidega kõvasti pihta panema, et nad lõpetaksid Putini toetamise. See on mõistlik ja küps viis selle probleemistiku lahendamiseks ning see on probleem, mille põhjustab Bideni administratsiooni ebakompetentsus.

Jälgi Ian Hanchett Twitteris @IanHanchett

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply