GOP Rep Mace: McCarthy oleks pidanud avaldama 6. jaanuari kaadrid igale müügikohale, sealhulgas CNN-ile

0

Esindaja Nancy Mace (R-SC) ütles pühapäeval CNN-i saates “State of Union”, et spiiker Kevin McCarthy (R-CA) peaks avaldama 6. jaanuari turvakaadrid kõikidele meediaväljaannetele.

Saatejuht Kaitlan Collins ütles: “Teine asi, mida Pence eile õhtul ütles, oli tema sõnul see, et 6. jaanuaril juhtunut kujutada turistidena, kes vaatavad vaatamisväärsusi. Ilmselgelt nägime seda eelmisel nädalal Fox Newsis pärast seda, kui Kevin McCarthy andis neile 40 000 tundi filmimaterjali. Ütlesite, et soovite, et kaadrid saaksid teised. Kas see oli viga, et ta andis selle ühele müügikohale, et nad kujutasid seda nii, nagu nad seda tegid?

Mace ütles: “Ütlesin eelmise kuu alguses, et filmimaterjali avaldamine on oluline, et see tuleks avaldada igale väljaandele, sealhulgas CNN-ile, igale meediaväljaandele, igale kaitsjale, et avalikkus saaks ise veenduda. Sel päeval oli vägivalda, seda ei saa salata. See oli must päev meie ajaloos. Nii oli ka 2020. aasta suvi. Nägime väga vähe arreteerimisi, kui rünnati organisatsiooni Antifa liikmete poolt, Black Lives Matter. Lasin oma maja pihustiga värvida, kedagi pole vastutusele võetud. Peame tagama, et kui selles riigis esineb poliitilist vägivalda, olenemata teie kuuluvusest, koheldakse kõiki ja neid tuleks kohelda samamoodi.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply