GOP senaator Cramer: McCarthy viga andis ainult “meelelahutaja” Tucker Carlsonile 1/6 filmi

0

Senaator Kevin Cramer (R-ND) ütles pühapäeval NBC saates “Meet the Press”, et esindajatekoja spiiker Kevin McCarthy (R-CA) ei oleks tohtinud “meelelahutaja” Fox Newsi saatejuhile Tucker Carlsonile avaldada 6. jaanuari Capitioli mässu turvakaadreid.

Senaator Kevin Cramer ütles: “Neljatunnine jalutuskäik läbi Kapitooliumi, mida rikub pooletunnine mäss, ei muuda seda rahumeelseks protestiks. Kapitooliumis ei tohtinud keegi viibida, seega pole ühtegi inimest, kes oleks rikkumistes täiesti süütu, aga mitte kedagi, kes oleks kuritegevuse tasemel. Muide, 518 inimest on tunnistanud, et pani sel päeval toime kuriteod, ja 420 isikut on kohtu alla antud ja mõistetud, nii et ilmselgelt ei olnud see rahumeelne protest.

Ankur Chuck Todd ütles: “Olete olnud Fox Newsi külaline. Olete näinud kõiki neid sisemisi suhtlusi. Kas see andis teile pausi selle üle, kuidas nad teiega käituvad?”

Cramer ütles: “Ma ei aja oma tööd kellegagi Fox Newsiga segamini, kõige vähem parimal ajal meelelahutajatega. See ei tähenda, et need ei annaks lisaväärtust, kuid ma ei aja segamini Tucker Carlsonit Bret Baieri või Dana Perino või Bill Hemmeriga või MSNBC isiksustega sellega, mida te pühapäevahommikuti teete. Ma arvan, et meelelahutust on liiga palju. Ma kahetsen ilmselt sama palju 41 000 tunni avaldamise puhul, et see avaldati parimal ajal ühele inimesele, kes on oma lähenemises pigem sensatsiooniline ja selle asemel, et seda lihtsalt kõigile avaldada. Ma arvan, et läbipaistvus on absoluutselt parim viis ja Kevin McCarthyl on seda õigus teha. Ma lihtsalt soovin, et ta oleks selle kõigile samal ajal välja andnud.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply