Grace Caroline Currey: “Sügis” oli Shazamile suurepärane treening! järje trikid

0

NEW YORK, 16. märts (UPI) – Grace Caroline Currey ütleb, et ellujäämispõnevikus Fall lagunenud teletorni otsas kinni jäänud mägironija mängimine muutis ta adrenaliinisõltlaseks, nii et ta oli enam kui valmis oma järgmiseks tööks lendava kehastamisel. märulikomöödias võitlev superkangelane Shazam! Jumalate raev.

“Kui nad mulle rakmed ulatasid, ei löönud ma silmagi, sest veetsin ühes neist terve filmi,” rääkis Currey hiljutises telefoniintervjuus UPI-le varustusest, mida ta paljude trikkide sooritamiseks kandis.

“Igasugune koduse ja mugava tunde element on hea, sest see on lihtsalt nii suur film, et võite väga kergesti hirmutada,” ütles ta “Jumalate viha” kohta. “Mulle meeldib väljakutse. Mulle meeldib roll, milleks pean füüsiliselt valmistuma.

2019. aasta kassahitt Shazam järgnes probleemsele keskkooliõpilasele Billy Batsonile (Asher Angel), kes muudetakse täiskasvanud superkangelaseks (Zachary Levi), kellel on erakordsed, kuid raskesti juhitavad võimed – võimsa võluri (Djimon Hounsou) loitsu tulemusena. ).

Filmi lõpus jagab Billy oma andeid teismeliste kasuõdede Freddy (Jack Dylan Grazer), Eugene’i (Ian Chen), Darla (Faithe Herman) ja Pedroga (Jovan Armand), et võita seitsme surmapatu kehastused. ja nende juht, kuratlik dr Thaddeus Sivana (Mark Strong).

Adam Brody, Ross Butler, Meagan Good ja DJ Crotona kujutavad filmis “Jumalate raev” poistest tegelasi nende täiskasvanud kujul, samas kui Currey mängib järges kolledžis Mary ainsat kehastust.

Reedel kinodes näidatav DC Comicsi adaptsioon näitab, kuidas perekond ühineb, et päästa maailm oma esimesel kollektiivsel superkangelase otsingul – astudes vastu pahatahtlike jumalannadega, keda mängivad Helen Mirren, Lucy Liu ja Rachel Zegler.

“Kui esimene paneb paika Billy päritoluloo ja suhte oma perekonnaga, siis teises saame tegelikult rühmana seiklema ning kohtume Atlase tütarde ja nende metsikute mütoloogiliste olenditega – ja maailm on paigas. panus,” ütles Currey.

Näitlejanna kirjeldas oma tegelaskuju, kasupere vanimat õde-venda, kui “rühma täiskasvanut”.

“Tehniliselt ei ole ta enam kasvatussüsteemis, kuid ta otsustas mitte minna kolledžisse. Ta on ikka veel kodus. Ta võtab justkui vaheaasta. Mitte ainult seda, vaid tal on supervõimed [and needs] et välja mõelda, kuidas see tema ellu sobib,” ütles Currey.

Maarja on riietuse aju ja Saalomoni tarkus, mis talle on antud, on andnud talle “tõuke”, lisas ta.

“Tal on kogu segu, mis Shazamil on. Tal on kiirus, tal on lend, tal on välk. Tal on kogu jõud ja kõik jõud, ”ütles Currey. “Ja issand jumal, kas tal on tervet mõistust ja ta on alati mõistuse hääl.”

Algsesse Shazamisse ja selle järgesse kootud on võimsad sõnumid perekonna loomise ja ülalpidamise kohta, isegi kui keegi selles pole verega seotud.

“See on valik, kas armastada ja adopteerida iga liiget. Nendes filmides on palju armastust ja [characters] üksteist ja selle perekonna ühtsust toetades,” ütles Currey. “Nad peavad olema ühtsed, et astuda Atlase tütarde vastu.”

Viieaastane vahe kahe filmi vahel tähendas, et mõned nooremad näitlejad on kogenud märgatavaid füüsilisi muutusi.

“Jack ja mina olime lihtsalt šokeeritud. Esimesed paar päeva võtteplatsil üritasime Jackiga kohaneda sellega, et Ian muutub rohkem meheks,” rääkis ta Chenist, kes teise filmi naastes oli pikem ja sügavama häälega.

“Isegi esimesel korral, kui läksime tagasi mõnda kordusvõtet tegema, pidid nad mind veerandtollise õunakasti peale panema, sest lapsed olid suureks kasvanud,” naeris ta. “Olen kasvamise lõpetanud, kuid nad kasvavad edasi, nii et neil oli vaja kõrgust sobitada.”

Currey töötas varem koos Sandbergiga 2017. aasta filmi “Annabelle: Loomine” kallal ja ta ütles, et deemonlikul nukul, mille kameesid on olnud mõlemas Shazami filmis, on tema südames alati eriline koht.

“See on nii lõbus. Seda oodatakse. Ta peab seal olema ja David on sellega nii tark. Ta ajab mind alati oma Twitteri või Instagrami abil välja. Ta on lihavõttemunade huumori kuningas,” ütles ta.

“Seal töötasin esimest korda koos David Sandbergi ja Peter Safraniga, kui olin 18-aastane,” lisas ta Annabelle’i kohta. “Nii suur osa minu tööst Davidiga tekkis sellel võttel. Peame tegema koostööd ja mina pean ideid lauale tooma.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply