Gwyneth Paltrow paljastab, et rektaalne osoonteraapia on kõige veidram heaolutrend, mida ta on proovinud

0

Gwyneth Paltrow’le pole võõrad “veidrad” tervisetrendid.

50-aastane Paltrow paljastas uues taskuhäälingusaate intervjuus, et on kasutanud “osoonteraapiat”, kuid “rektaalselt”.

“Ma olen rektaalselt kasutanud osoonteraapiat. Kas ma võin seda öelda? See on päris veider,” ütles ta saates “The Art of Being Well”. “See on päris imelik, jah. Aga sellest on palju abi olnud.”

Protsess suurendab teie kehas hapniku taset, vahendab Health Line.

“2018. aasta uuringute kohaselt moodustub osooni kokkupuutel kehavedelikega tekkivate reaktsioonide tulemusena rohkem valke ja punaseid vereliblesid,” seisab veebisaidil.

Gwyneth Paltrow tunnistas, et kõige veidram heaolutrend, milles ta on osalenud, on rektaalne osoonteraapia.

Gwyneth Paltrow tunnistas, et kõige veidram heaolutrend, milles ta on osalenud, on rektaalne osoonteraapia. (Getty Images)

Lisaks veidratele heaolutrendidele on “Armunud Shakespeare’i” näitlejanna oma dieedist eemaldanud ka toiduained, sealhulgas suhkru.

“Loobusin piimatoodetest, gluteenist, suhkrust… paljudest töödeldud toiduainetest,” paljastas ta, enne kui märkis, et ei järginud Apple’iga rasedana aastatel 2003–2004 rangelt dieeti.

GWYNETH PALTrow EI JÄTA NÄITLEMISEST ÜLDSE PÄRAST ELUSTIILI BRÄNDI GOOPi LOOMIST

“Kõik, mida ma tahtsin, oli grillitud juustuvõileivad ja jogurt,” tunnistas Paltrow.

Paltrowi tervisetee sai alguse pärast seda, kui tema isal diagnoositi 1999. aastal vähk. Ta oli valmis alustama näitlejanna lavastamist filmis “Duett”, kui avastati kurguvähk.

“Ma ei mõelnud [wellness] palju, kuni mu isal vähk diagnoositi. Hakkasin mõistma, et selle kaudu, mida me sööme ja millega me kokku puutume, peab olema seos,” selgitas Paltrow.

“Ja kuidas see väljendus haiguste kaudu. Ja siis hakkasin uurima kõike, mida suutsin. Rääkisin inimestega. Mõistsime seoseid keskkonnatoksiinide ja vähi vahel… mis viis meie kultuuris haiguste tekkeni.”

The "Kättemaksjad" näitlejanna alustas oma terviseteekonda pärast seda, kui tema isal diagnoositi 1999. aastal kurguvähk.

“Avengersi” näitlejanna alustas oma terviseteed pärast seda, kui tema isal diagnoositi 1999. aastal kurguvähk. (Pascal Le Segretain / Getty Images)

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Gwyneth Paltrow asutas Goopi 2008. aastal.

Gwyneth Paltrow asutas Goopi 2008. aastal. (Stefanie Keenan)

“Avengersi” staar seadis kahtluse alla, miks maailm on täis kõikvõimalikke haigusi, kui meil on “autonoomia” selle üle, mida oma kehasse paneme.

“Miks meil on nii palju ülekaalulisust, depressiooni ja teist tüüpi diabeeti?” jätkas ta. “Meil kõigil on nii palju valikuvabadust, meil on oma keha suhtes autonoomia. See, mida me oma kehasse paneme… kui me tunneme iseennast teatud määral, saame tõesti hakata oma elu muutma ja tunneme end tõeliselt hästi.”

Paltrow astus näitlemisest sammu tagasi 2008. aastal pärast seda, kui lõi oma tervise- ja heaolubrändi Goop.

Peaosas oli Gwyneth Paltrow "Armunud Shakespeare" aastal 1998.

Gwyneth Paltrow mängis 1998. aastal filmis “Armunud Shakespeare”. (Getty Images)

Paltrow sündis Los Angeleses produtsendi ja režissööri Bruce Paltrowi ning Tony auhinna võitnud näitlejanna Blythe Danneri peres. Ta alustas oma näitlejakarjääri väikese osaga filmis “Shout” ja osatäitmine filmis “Emma” tõi talle rolli filmis “Armunud Shakespeare”.

Näitlejanna on tuntud ka “Luguste” ja “Raudmehe 3” poolest.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply