Hailey Bieberil täitus 1 aasta miniinsuldist

0

Hailey Bieberil täitus reedel aasta sellest, kui ta kannatas miniinsuldi käes, mis viis tema diagnoosini patent foramen ovale (PFO), mis tähendab, et tema südames oli auk.

“Uskumatu, et on möödunud aasta, kui põdesin miniinsuldi, mis viis mu PFO diagnoosini,” jagas Bieber oma Instagrami loos. “Arvestades, et sellisest elumuutvast sündmusest on möödas üks aasta, tahtsin jagada kogu teavet, mida olen PFO kohta õppinud, ja jagada ressursse annetamiseks.”

Justin Bieberi modell ja naine jagasid, et PFO on kõige levinum kaasasündinud südamehaigus, mis mõjutab 20% inimestest, “60% esineb 1. astme sugulaste seas”, viidates UCLA Healthi teabele, kus ta sai pärast oma miniinsuldi. .

Ta lisas, et “60% inimestest, kellel on teadmata põhjuseta insult, on tõenäoliselt PFO.”

HAILEY BIEBER ON EMOTSIONAALNE MUNASARJATSÜSTILT: POLE BEEBI

Hailey Bieber ütles, et tal oli eelmisel aastal koos abikaasaga hommikusööki süües väike insult.

Hailey Bieber ütles, et tal oli eelmisel aastal koos abikaasaga hommikusööki süües väike insult. (Mike Coppola / Getty Images)

“PFO on läbipääsutee südame vasaku ja parema aatriumi vahel. See on olemas kõigis enne sündi, kuid enamikul inimestel sulgub see pärast sündi, kuid ei sulgu umbes ühel inimesel neljast,” jagas ta teises slaidis. tema Instagrami loos.

Aprillis postitas 26-aastane naine YouTube’i video, milles kirjeldas, mida ta koges, kui tal oli 10. märtsil 2022 miniinsult.

Ta ütles, et tal oli tavaline hommik, söömas koos abikaasaga hommikusööki, kui “äkitselt tundsin ma seda tõeliselt veidrat tunnet, mis rändas mööda mu käsivart õlast alla kuni sõrmeotsteni ja pani mu sõrmeotsad tunduvad tõesti tuimad ja imelikud.”

Hailey Bieber ütles, et ta sai eluga edasi minna pärast seda, kui eelmisel aastal suleti südameauk.

Hailey Bieber ütles, et ta sai eluga edasi minna pärast seda, kui eelmisel aastal suleti südameauk. (John Shearer / Getty Images)

Ta ütles, et pärast seda, kui abikaasa küsis, kas temaga on kõik korras, mõistis ta, et ei saa rääkida ja tema näo parem pool hakkas longu.

Bieber ütles, et ta oli tõesti hirmul ja arvas, et tal on olnud “täielik” insult, kuna restoranis viibinud arst hakkas temalt küsima selliseid küsimusi nagu: “Kas sa tead, kes sa oled?” Ta ütles, et teadis vastuseid, kuid ei osanud neid rääkida.

Tema sümptomid olid haiglasse jõudmise ajaks normaalsed, kuid skaneeringud näitasid, et tal oli ajus tromb, mida nimetatakse mööduvaks isheemiliseks rünnakuks (TIA), mida tavaliselt nimetatakse miniinsuldiks.

Arstid avastasid tema PFO lõpuks pärast mullide kaja tegemist.

Beiberi sõnul aitas Beiberi sõnul rasestumisvastaste tablettide võtmise alustamine, COVID-19 põdemine ja Pariisist väljuval lennul istuma jäämine kaasa “täiuslikule tormile”, mis viis tema miniinsuldini.

Ta ütles, et arstid avastasid, et tal on “üsna suur” PFO, mis on 12–13 sentimeetrit, mis on “kõrgeim” võimalik hinne.

Hailey Bieber ja Justin Bieber lahkuvad 21. juunil 2021 Pariisis asuvast restoranist.

Hailey Bieber ja Justin Bieber lahkuvad 21. juunil 2021 Pariisis asuvast restoranist. (Pierre Suu / GC Images)

“Järeldus oli, et mul oli verehüüve, mis rändas mu südamesse. Ja selle asemel, mis tavaliselt juhtub väikese trombi korral, filtreerib süda verehüübe teie kopsudesse. Ja teie kopsud neelavad verehüübe, sest kopsud on nii suured ja nad saavad sellega hakkama,” selgitas ta. “Minuga juhtus see, et mu verehüüve pääses tegelikult klapi või südameaugu kaudu välja ja rändas mu ajju ja seetõttu tekkis mul TIA.”

Bieber lasi varsti pärast seda teha PFO sulgemise protseduuri. Südame augu kohale asetati nuputaoline objekt ja “lõpuks kasvab teie südamekude tagasi sulguri kohale”.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Protseduur läks “sujuvalt” ja talle määrati verevedeldaja, ütles Bieber ja lisas, et ta oli peamiselt “kergendatud”, et ta saab oma eluga normaalselt edasi minna.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply