Illinois House võtab vastu õigusaktid, mis käsitlevad sõidujagamisteenuseid, mis vastutavad reisijate ohutuse eest

0

Illinoisi esindajatekoda vastu võetud seadusandlus selle nädala alguses, mis võtaks sõidujagamisteenused vastutavaks juhul, kui keegi saab reisi ajal vigastada või rünnata.

Õigusakt on kehtiva transpordivõrgu pakkujate seaduse muudatus, millega kaotatakse sätted, mille kohaselt “transpordivõrk”, nagu Uber või Lyft, ei ole samaväärne taksoühendusega ja seetõttu ei saa seda intsidendi korral vastutusele võtta.

Eelnõu muudatus läks Illinoisi majas häältega 73:36 vastu, kusjuures koja vabariiklased olid selle meetme vastu.

Vastavalt NBC sidusettevõte WAND, Üks esindajatekoja demokraat ütles, et sõidujagamisautojuhid on selle muudatuse eest võidelnud, öeldes, et eelnõu kehtestab vastutuse laialdaselt kasutatavate teenuste eest.

“See konkreetne seaduseelnõu, mis minu arvates on väga oluline, kehtestab hoolsuskohustuse Lyftile ja Uberile ning suurtele ettevõtetele, kes teenivad omal kulul oma autoga sõitmisel miljoneid dollareid maha,” ütles Urbana demokraat Carol Ammons. ütles.

GOP House’i liikmed väitsid, et muudatus oli tarbetu, kuna üks vabariiklane Decatur ütles, et ettepanek ründab vaba turgu, kuid väitis, et WANDi sõnul kasutab ta sageli sõidujagamisteenuseid ja usub, et juhid hoolitsevad reisijate eest piisavalt.

“Kui nad seda ei teeks, ei teeks nad seda, mida nad teevad,” ütles esindaja Dan Caulkins. “Nad ei tegutseks väga kaua. See juht saaks kehvad hinnangud ja keegi ei tervitaks neid. See on järjekordne rünnak vaba turu vastu.”

Meede möödub samal nädalal, kui Little Villages leiti jaanuarist kadunud olnud 21-aastase naise surnukeha. Naist Rosa Chaconit nähti viimati elusana, kui ta sisenes Uberi sõidukisse tema surnukeha leidmise kohast mitte kaugel.

Seadusandlus läheb nüüd edasiseks läbivaatamiseks Illinoisi senatisse. Kui meede läheb senatisse, läheb eelnõu muudatus kuberner Pritzkeri lauale seadusele alla kirjutama.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply