Inimsmugeldajad jätavad Rio Grande Texas pangas maha 2 imikuga rändperekonna

0

Rio Grande oru sektori piirivalveagendid leidsid Rio Grande jõe kaldalt inimsmugeldajate poolt maha jäetud kahe lapsega migrantide perekonna. RGV sektori patrulli peaagent Gloria Chavez oli päästmise tunnistajaks.

USA piirivalveülem Raul Ortiz säutsus 9. märtsil video, kus RGV sektori agendid päästsid Rio Grande rannikul Texase kaldal pimedas hüljatud perekonda 9. märtsil. Ortizi teatel oli migrantide peres kaks imikut.

RGV sektori juht Chavez oli tunnistajaks sisserändajate perekonna päästmisele Texase ajaloolise linnaosa Roma lähedal.

“Täna varem patrullisime otse jõe serva lähedal, kus kohtasime lastega peresid,” teatas Chaves. Ta ütles, et pered on pärit Hondurasest, Guatemalast ja Hiinast.

“Minu kõige rohkem muretsen saatjata laste pärast, sest nad on väikesed,” jätkas ta. “Olen mures, sest nad tulid [across] väikesel parvel. See oli kaheksa inimest.”

Chavez ütles, et salakaubaveo “juhend” pani migrandid ja lapsed väga ohtlikku olukorda.

“Sellelt parvelt on väga lihtne alla kukkuda,” selgitas ta, “eriti laste puhul.”

Chavez teatas, et Rio Grande Valley sektori agentidel on sel eelarveaastal seni kokku puutunud enam kui 121 000 migranti. Uus eelarveaasta algas 1. oktoobril 2022. Ta ütles, et 37 000 neist toimus Rio Grande linnajaama vastutusalas.

Breitbart Texase mitteametliku piirivalve raporti kohaselt on lisaks kinnipeetud migrantidele veel rohkem kui 27 000 migranti klassifitseeritud teadaolevalt põgenenuteks.

Bob Price töötab Breitbart Texas-Border meeskonna abitoimetajana ja vanemuudiste kaastöötajana. Ta on Breitbart Texas meeskonna algne liige. Price on Fox 26 Houston’si tavaline panelist Mis on teie mõte? Pühapäevahommikune jutusaade. Jälgi teda Twitteris @BobPriceBBTX.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply