Isa avab tule alasti mehe pihta, kes väidetavalt sattus tütre voodisse

0

Florida isa avas tule toakaaslase pihta, kes oli kolmapäeval väidetavalt alasti tema tütre voodisse sattunud.

New York Post teatatud et 44-aastane Dayne Victor Miller avas tule kahe toakaaslase pihta, kellest üks oli väidetavalt alasti Milleri tütre voodis.

Voodisse sattunud isik tunnistas, et jõi liiga palju ja märkis, et ta ei saanud aru, et oli tütre toas.

Cape Corali linn vabastatud avaldus juhtunu kohta, märkides, et Miller tulistas kahte toakaaslast läbi nende enda magamistoa ukse.

Politsei sai teada, et mõlemad toakaaslased „üürisid hr Millerilt magamistoa”. Tütre voodisse sattunud isik oli tualetti kasutamiseks tõusnud ja kogemata valesse magamistuppa naasnud. Tema abikaasa võttis ta kätte ja Miller avas väidetavalt paari pihta tule, kui nad olid tagasi oma magamistoas.

Ta tegi lasud läbi nende magamistoa ukse.

Millerile esitati süüdistus surmava relvaga kallaletungis.

AWR Hawkins on Breitbart Newsi auhinnatud teise muudatuse kolumnist ja AWR Hawkinsi iganädalase uudiskirja Down Range autor/kuraator, mis keskendub kõigele teisele muudatusele, samuti Breitbart Newsi jaoks. Ta on poliitikaanalüütik Relvastatud Ameerika raadio ja pöördepunkti USA suursaadik. AWR Hawkinsil on doktorikraad. sõjaajaloos, keskendudes Vietnami sõjale (pruun veelaevastik), USA mereväele alates algusest, kodusõjast ja varauusaegsest Euroopast. Jälgi teda Instagramis: @awr_hawkins. Down Range’i saamiseks saate registreeruda aadressil breitbart.com/downrange. Võtke temaga otse ühendust aadressil awrhawkins@breitbart.com.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply