James Van Der Beek meenutab pisarsilmil abikaasa Kimberly nurisünnitust ja surmalähedast kogemust

0

James Van Der Beek rääkis ahistava öö kohta, et tema naine Kimberly katkes 2019. aastal.

46-aastane näitleja muutus emotsionaalseks, kui ta meenutas oma abikaasa raseduse katkemist 17 ja poole nädala jooksul, esinedes koos saatejuhi Peggy Rometoga Kimberly taskuhäälingusaate neljapäevases osas “Vannitoa kroonikad”. “Dawson’s Creeki” vilistlane, kes sel ajal saates “Dancing With The Stars” võistles, ütles, et raseduse katkemine leidis aset kaks õhtut enne saate poolfinaali.

Kimberlyle meenus, et perekond vaatas televiisorit, kui ta ütles Van Der Beekile, et tunneb end “ära”. Ta meenutas duši all käimist, kus tal nurisünnitus tekkis.

“See oli lihtsalt nii palju valu ja see oli nii ootamatu, sest kõik oli õige, kõik oli [a] muinasjutt. Kõik klappis suurepäraselt,” ütles Van Der Beek.

James Van Der Beek muutus emotsionaalseks, kui meenutas oma naise Kimberly nurisünnitust 2019. aastal.

James Van Der Beek muutus emotsionaalseks, kui meenutas oma naise Kimberly nurisünnitust 2019. aastal. (Rachel Murray / Getty Images Hulu jaoks)

Ta jätkas: “Siis arenes see väga kiiresti Kimi pärast muretsemiseks. Me mõlemad lihtsalt nutsime ja nutsime ning verd oli palju. Palju rohkem verd kui ükski sünnitus.”

JAMES VAN DER BEEK ÜTLEB, et LOS ANGELESEST AUSTINI KOLIMINE ON TEMA PERELE MAHANDUS

Sel ajal olid nad viie lapse vanemad: tütred Olivia (12), Annabel (9), Emilia (6), Annabel (9) ja Gwendolyn (4) ning poeg Joshua (10). Van Der Beek mäletas, et nende lapsed ei paistnud olema toimuvast teadlik ja ta suutis nad magama panna.

“Ja siis Kim lamas duši all ega ärganud,” meenutas ta. “See oli siis, kui ma helistasin 911.”

Seejärel helistas Van Der Beek Rometole, kes tormas appi. Beverly Hillsi parameedikud saabusid, kuna Kimberly ütles, et ta kaotas teadvuse iga kord, kui ta tõusis. Rometo saatis Kimberlyt, kui ta haiglasse viidi, samal ajal kui Van Der Beek jäi nende laste eest hoolitsema.

James Van Der Beek mäletas, et hetk tundus nagu "emotsionaalne kõhulöök."

James Van Der Beek mäletas, et see hetk tundus “emotsionaalse kõhutundena”. (Foto Daniel Zuchnik / WireImage)

“Varsity Bluesi” staar meenutas, et nende tütar Gwendolyn oli ärganud enne, kui Kimberly haiglasse lahkus. “Tundsin, et neil on vaja ühte vanemakodu,” ütles ta.

“Sa olid läinud,” ütles ta. “Kiirabi viis su ära. Panin Gweni tagasi voodisse. Ja ma lihtsalt istun seal verd täis vannitoas.”

Ta jätkas: “Ja, väike surnud beebi letil. See oli lihtsalt kõhulöök, emotsionaalne kõhulöök. See oli peaaegu selline, nagu oleksin saanud löögi.”

Kimberly ütles, et kartis, et sureb haiglas vereülekande ajal. Van Der Beeki kuuldi nutmas, kui Kimberlyle meenus kiirabiarst, kes ütles, et vereülekanded ei toimi.

“Sõna otseses mõttes sel hetkel, kui ma alla andsin, kus ma arvasin, et see hetk, mil ma suren, alustasid kõik masinad uuesti ühtlast ja rütmilist lööki,” ütles ta.

Van Der Beek mäletas, et ta saatis oma DWTS-i partnerile Emma Slaterile sõnumi, et rääkida talle Kimberly raseduse katkemisest. Ta ütles, et järgmisel päeval ta proovidele ei lähe ja tõenäoliselt ei saa ta kaks päeva hiljem poolfinaalis võistelda.

Kimberlyt haiglas külastades meenutas Van Der Beek, et ta küsis saate kohta ja ta ütles talle, et arvas, et see on tehtud. “Ja siis vaatasite mulle otsa ja ütlesite: “Ma ei ole lõpetanud, et vaatan, kuidas sa tantsid.”

“Jah, see oli mu lemmik asi,” ütles Kimberly. “Ma tahtsin sambat uuesti näha.”

Kimberly kutsus abikaasa James Van Der Beeki üles võistlema "DWTS" poolfinaalis kaks päeva pärast raseduse katkemist.

Kimberly kutsus abikaasa James Van Der Beeki kaks päeva pärast raseduse katkemist DWTS-i poolfinaalis võistlema. (Eric McCandless / ABC Getty Images kaudu)

Van Der Beek võistles DWTS-i poolfinaalis, kus ta paljastas, et Kimberlyl oli nurisünnitus.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Elasime abikaasa Kimberlyga läbi iga lapseootel vanema halvima õudusunenäo. Me kaotasime lapse,” rääkis ta.

Ta jätkas: “Väike hing, keda ootasime oma perre vastu võtma, valis otsetee kõike, mis asub kaugemal. Kunagi ei tea, miks need asjad juhtuvad. Seda olen ma oma lastele rääkinud.”

“Tead vaid seda, et see lähendab teid üksteisele. See avab teid. See avab teie südame. See süvendab teie tunnustust. See muudab teid inimlikumaks.”

Järgmisel päeval astus Kimberly oma Instagrami Storysse, kirjutades 2019. aasta novembri postituses: “48 tunni pärast kaotasime oma lapse – muide, poisi – ja ma kaotasin peaaegu oma elu, mis pole lugu, mida pole räägitud. , kuid ühel hetkel võin ma teiega süveneda kiirabis juhtunu üksikasjadesse.”

Kimberlyl tekkis 2020. aasta juunis veel üks nurisünnitus. Paar sünnitas 2021. aasta novembris kuuenda lapse, poja Jeremiahi.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply