Jessica Simpson jagab hubaseid fotosid “armukese” Eric Johnsoniga

0

Jessica Simpson kütab asju oma “armukese” Eric Johnsoniga.

Moekunstnik astus esmaspäeval Instagrami, et jagada slaidiseanssi oma puhkusenädalavahetusest oma endise jalgpallurist abikaasa ja nende sõprade Lauren ja Bret Harrisoniga.

“Varastasin nädalavahetuseks mu väljavalitu ja sõbrad,” kirjutas Simpson postituse pealkirjaks ja lisas südameemotikon.

42-aastast naist nähti leopardmantlis, põlvini ulatuvates nahksaabastes ja ülisuurtes Gucci päikeseprillides, kui ta oma 43-aastase abikaasa kõrval hubases.

Fännid lahknesid JESSICA SIMPSONI INSTAGRAMI POSTITUSE “PISIDA ROHU SISSE” ÜLEJAGAMISES

Johnson hoidis oma välimust vabana, kandes flanelli ja siniseid teksaseid. Edaspidi slaidiseansis mässis Simpson jala ümber oma üheksa-aastase abikaasa, kui Johnson haaras foto jaoks tema reiest.

Jessica Simpson ja Eric Johnson tunnevad end paari puhkusel hubaselt.

Jessica Simpson ja Eric Johnson tunnevad end paari puhkusel hubaselt. (Jessica Simpson Instagram)

Paar abiellus 2014. aastal ja neil on kolm last: Maxwell, 10, Ace, 9 ja Birdie, 3.

Detsembris võtsid nad perepuhkuse Colorado osariigis Aspenis. Simpson dokumenteeris reisi Instagramis, kus näidati tema laste ja õe Ashlee Simpsoni laste piltide karusselli.

Lõbusal puhkusel osalesid Ashlee ja tema abikaasa Evan Ross pidustustel koos oma kahe lapse Jaggeri ja Ziggyga ning Bronxiga Ashlee eelmisest suhtest Pete Wentziga.

JESSICA SIMPSON LÕPETAS MEHHIKO PEREPUHKUSE BIKINI NÄPPGA: ADIOS CABO

Enne kui Simpson ja Johnson sõlme sidusid, oli ta aastatel 2002–2006 kuulsas abielus Nick Lacheyga.

Jessica Simpson poseerib 2020. aastal koos Eric Johnsoni ja nende kolme lapsega: Birdie Mae Johnsoni, Ace Knute Johnsoni ja Maxwell Drew Johnsoniga.

Jessica Simpson poseerib 2020. aastal koos Eric Johnsoni ja nende kolme lapsega: Birdie Mae Johnsoni, Ace Knute Johnsoni ja Maxwell Drew Johnsoniga. (Foto Kevin Mazur)

Simpson kirjutas oma esimesest abielust oma 2020. aasta memuaaris “Avatud raamat”, kus ta viitas raskustele uues abielus navigeerimisel. tõsielusari.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Nickile meeldis tõsiasi, et ma olin oma usus nii tugev ja et mul oli selline süütu avarasilmne lähenemine elule,” kirjutas ta US Weeklyle. “Kui ta 2002. aastal abieluettepaneku tegi, ütlesin jah. Olime noored ja tegime teerajajaks tõsielutelevisiooni, alati mikrofoni ja alati sisse lülitatud. Töötasime ja olime selles suurepärased, aga kui tuli aeg üksi olla, siis me ei olnud selles enam suurepärane.”

Jessica Simpson ja Nick Lachey abiellusid 2002. aastal enne lahkuminekut 2006. aastal.

Jessica Simpson ja Nick Lachey abiellusid 2002. aastal enne lahkuminekut 2006. aastal. (Foto Jeff Kravitz/FilmMagic)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Ta nimetas Lacheyd oma “esimeseks armastuseks” ja ütles, et ei kahetse nende abielu pärast. “Ma olin 22-aastane ja olin just pannud oma elu ja saatuse sellele mehele. Ja ma ei kahetse seda. Nick oli mõeldud minu abikaasaks. Kellelgi teisel ei tohtinud mu süütust olla.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply