“John Wick” ja “The Wire” näitleja Lance Reddick suri ootamatult 60-aastaselt

0

17. märts (UPI) – näitleja Lance Reddick, kes on tuntud oma rollide poolest filmides John Wick ja The Wire, suri ootamatult reedel oma Los Angelese kodus 60-aastaselt – vaid nädal enne Wicki frantsiisi 4. peatüki ilmumist.

Kaks nädalat varem osales Reddick Los Angeleses filmi reklaamimiseks pressiüritusel, kus ta tänas frantsiisi, et ta aitas tal televisioonist filmile üle minna.

“Minu jaoks, eriti filmi osas, muutis John Wick kõike,” ütles Reddick UPI-le. “Olin varem filme teinud, kuid peamiselt tegin telekarjääri. Nii et see on minu jaoks tõesti eraldusjoon.

Reddick osales kõigis neljas John Wicki filmis, alates 2014. aasta originaalist, Charoni, Continentali hotelli uksehoidja rollis. Continentalis elavad palgamõrvarid, kellel on keelatud Continentali ruumides töötada.

Sel aastal algas ka Reddicki jooks Boschi peal. Enne seda oli ta Fringe’i ja The Wire’i regulaarne näitlejate liige.

Reddick sündis Baltimore’is, kus The Wire toimus. Tõenäoliselt oli ta tuntuim Baltimore’i politseileitnant Cedric Danielsina HBO draamas, mis kestis aastatel 2002–2008.

Hiljuti mängis ta Netflixi sarjas Resident Evil ning alates 1990. aastatest oli ta olnud külaline paljudes saadetes. Reddicki häälekandjate töö hõlmas taskuhäälingusaateid, animeeritud sarju ja videomänge.

Enne John Wicki esines Reddick sellistes filmides nagu The Guest, White House Down, Jonah Hex ja Don’t Say a Word. Naastes John Wicki järgedele, sai Reddick rollid ka filmides Angel Has Fallen, Godzilla vs. Kong, Sylvie armastus ja Üks öö Miamis.

John Wick: 4. peatükk algab The Continentaliga kriisis. Reddick ütles, et Charon toetab Continentali mänedžeri Winstonit (Ian McShane), isegi kui Winston on konfliktis nende ülemustega kõrges palgamõrvarite tabelis.

“Ta võib teda küsitleda, kuid lõpuks on tal temasse täielik usk,” ütles Reddick.

John Wicki frantsiisi taga asuv stuudio Lionsgate ütles oma avalduses: Wicki maailm poleks see, mis ta on, ilma Lance Reddicki ja võrratu sügavuseta, mille ta Charoni inimlikkusesse tõi, ja kõigutamatu karismata.

„Lance jätab maha kustumatu pärandi ja tohutult muljetavaldava töö, kuid me mäletame teda kui oma armsat, rõõmsat sõpra ja uksehoidjat. Oleme jahmunud ja südamest murtud ning meie sügav kaastunne tema armastatud perele ja tema fännidele üle kogu maailma.

John Wicki staar Keanu Reeves ja režissöör Chad Stahelski tegid avalduse, milles öeldi: „Oleme sügavalt kurvad ja valutavad oma armastatud sõbra ja kolleegi Lance Reddicki kaotuse pärast.

„Ta oli täiuslik professionaal ja temaga oli rõõm töötada. Meie armastus ja palved on tema naise Stephanie, laste, pere ja sõpradega. Pühendame filmi tema armastavale mälestusele. Jääme teda väga igatsema.”

Reddicki publitsist Mia Hansen kinnitas tema surma ilmselt loomulikel põhjustel. Lisaks naisele jäid temast maha lapsed Yvonne Nicole ja Christopher.

Tema mälestuseks saab annetada saidile momcares.org., mis teenindab emasid, kelle lapsed on Baltimore’is vajanud vastsündinute intensiivravi.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply