Jordaania printsess Iman abiellus kuninglikus pulmas New Yorgi rahastaja Jameel Thermiotisega: “Eluaeg õnnistusi”

0

Jordaania printsess Iman ja Jameel Alexander Thermiotis on ametlikult abielus.

Kuninganna Rania ja Jordaania kuninga Abdullah II tütar ütles pühapäeval New Yorgi rahastajale pühapäeval peetud uhkes kuninglikus pulmas “Ma teen”.

Printsess Iman Bint Abdullah II ja Jameel Alexander Thermiotise kuninglikud pulmad toimusid 12. märtsil 2023 Jordaanias Ammanis.

Printsess Iman Bint Abdullah II ja Jameel Alexander Thermiotise kuninglikud pulmad toimusid 12. märtsil 2023 Jordaanias Ammanis. (Foto jaotusmaterjal / Jordaania kuningakoda / Getty Images)

26-aastase naise kõndis mööda vahekäiku tema vanem vend, kroonprints Hussein. Ta kandis pitsist Diori pulmakleiti, millel oli kõrge illusioonikaelus ja pikad varrukad ning lilledega kaunistatud loor. Tema juuksed olid õrnalt üles tehtud, et esitleda tema teemanttiaarat.

28-aastane peigmees valis kolmeosalise ülikonna, mille täiendas musta lipsuga ja sinna juurde sobiva halli taskurätikuga.

ENNE GRACE KELLYT OLI MARILYN MONROE SILMUD, ET OLLA PRINTS RAINIERI MONACO PRINTSESS, ÜTLES DOC

Tseremoonia oli uhke ja külalisi ümbritsesid valged lilled.

Tseremoonia oli uhke ja külalisi ümbritsesid valged lilled. (Foto jaotusmaterjal / Jordaania kuningakoda / Getty Images)

Imani perekond astus kiiresti sotsiaalmeediasse ja rääkis pulmadest.

“Iman, ma palvetan, et see teie elu järgmine peatükk tooks teile sama palju rõõmu, armastust ja naeru, kui olete meile aastate jooksul toonud,” kirjutas kuninganna Rania (52) Instagramis. “Palju õnne pruutpaarile!”

Printsess Imani nähti säramas koos oma venna kroonprints Husseiniga.

Printsess Imani nähti säramas koos oma venna kroonprints Husseiniga. (Foto jaotusmaterjal / Jordaania kuningakoda / Getty Images)

“Oleme tänulikud kõigi väärtuslike mälestuste eest, mida me jagame, ja ülirõõmus, et näete, et tähistate täna oma pulmi,” kirjutas 28-aastane Hussein südamlikule fotole tseremooniast. “Soovin teile, kallid Iman ja Jameel, kogu eluks koos õnnistusi ja õnne.”

Tseremoonia toimus Beit Al-Urdoni palees, Jordaania kuningliku perekonna eraresidentsis. Üritus toimus õues, külalisi ümbritsesid õitsvad valgeõielised puud. Paar luges pärast abieludokumendi allkirjastamist Koraani salmi ja lõikas külaliste rõõmuks mõõgaga oma kooki.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Jordaania kuningas Abdullah II jälgib, kuidas tema tütar tseremoonia ajal pulmadokumendile alla kirjutab.

Jordaania kuningas Abdullah II jälgib, kuidas tema tütar tseremoonia ajal pulmadokumendile alla kirjutab. (Foto Royal Hashemite Court / Handout / Anadolu Agency Getty Images kaudu)

Eelnevalt jagas kuninganna montaaži fotodest ja videotest kuningliku perekonna lapsepõlvest, kui ta seda rõõmsat sündmust kajastas.

“Esimest korda, kui ma oma beebitüdrukut süles hoidsin, teadsin, et mu elu ei ole kunagi endine. Nädala pärast on ta pruut,” kirjutas kuninganna oma 7,8 miljonile jälgijale. “Mu kallis Iman, ma olen sinu üle nii õnnelik ja nii uhke kõige üle, mis sa oled.”

Jordaania printsessil Imanil on lähedane side oma ema kuninganna Raniaga.

Jordaania printsessil Imanil on lähedane side oma ema kuninganna Raniaga. (Foto jaotusmaterjal / Jordaania kuningakoda / Getty Images)

Iman on kuninga ja kuninganna vanim tütar, vahendas ajakiri Time. Ta veetis oma esimesed kooliaastad Jordaanias, lõpetades 2014. aastal Ammanis asuva rahvusvahelise akadeemia. Seejärel asus ta magistriõppesse Georgetowni ülikoolis, enne kui läks üle New Yorgi Parsoni disainikooli ja lõpetas selle.

Aruannete kohaselt on Iman aastate jooksul saatnud oma ema kuninglikele väljasõitudele Jordaanias, aga ka Prantsusmaal, Itaalias, Hiinas, Jaapanis ja Ühendkuningriigis. Iman on ratsutanud ka võistluslikult.

MEGHAN MARKLE, KATE MIDDLETONI KUNINGLIK RÄTSEPÄÄS RÄÄGIB FALLOUTIS PRINTSI HARRY VARUVÄLJANDUSE KOHTA

Lähedased asusid kohe sotsiaalmeediasse jagama südamlikke fotosid tseremooniast.  Kuningas ja kuninganna on ka printsess Salma (22) ja prints Hashem (18) vanemad.

Lähedased asusid kohe sotsiaalmeediasse jagama südamlikke fotosid tseremooniast. Kuningas ja kuninganna on ka printsess Salma (22) ja prints Hashem (18) vanemad. (Foto Royal Hashemite Court / Handout / Anadolu Agency Getty Images kaudu)

Thermiotis sündis Caracases Venezuelas ja on kreeka päritolu. Teadete kohaselt on tal bakalaureusekraad ärijuhtimises. Ta õppis Florida rahvusvahelises ülikoolis ja on nüüd New Yorgi riskikapitaliettevõtte juhtivpartner.

Paari kihlusest teatas kuninglik hašimiidi kohus 2022. aastal.

Enne pulmi korraldas printsess Iman hennapeo.  Selleks puhuks laenas kuninganna oma ema pulmavöö.

Enne pulmi korraldas printsess Iman hennapeo. Selleks puhuks laenas kuninganna oma ema pulmavöö. (Foto Royal Hashemite Court Jordan Pixi / Getty Images kaudu)

“Kuninglikul Hašimiidi Kohtul on hea meel teatada Tema Kuningliku Kõrguse printsess Iman bint Abdullah II kihlumisest härra Jameel Alexander Thermiotisega teisipäeval, 5. juulil 2022,” kirjutas kohus, “nende Majesteedi kuningas Abdullah II ja Kuninganna Rania Al Abdullah, samuti nende Kuninglikud Kõrgused kroonprints Al Hussein bin Abdullah II, prints Hashem bin Abdullah II ja printsess Salma bint Abdullah II, lisaks hr Thermiotise pereliikmetele.

“Kuninglik Hašimiidi Õukond õnnitleb sel puhul Tema Kuninglikku Kõrgust Printsess Imanit ja hr Thermiotist ning soovib neile kogu eluks õnne,” jagati teates.

PRINTSESS EUGENIE JAGAB NÄHTAMATU PULMAFOTO, ET TÄHISTADA KOLMANDAT AASTAPÄEVA KOOS ABIKAASA JACK BROOKSBANKiga

Kroonprints Hussein ja tema kihlatu Rajwa Al Saif oma õe pulmas.

Kroonprints Hussein ja tema kihlatu Rajwa Al Saif oma õe pulmas. (Foto jaotusmaterjal / Jordaania kuningakoda / Getty Images)

Kuninglikku perekonda ootavad ees veel pidustused. Eeldatavasti abiellub Hussein juunis Syracuse ülikoolis õppinud arhitekti Rajwa Al Saifiga.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply