“Kas need on teie kitsed?” Chicago Animal Care otsib 3 hulkuva kitse omanikku

0

Kas kellelgi on mõni kits puudu? Chicago loomahoolduse ja -tõrje osakond leidis kolm eksinut ja linn otsib nende õiget omanikku.

“Kas need on teie kitsed?” A Teisipäevane Facebooki postitus osakonnast loeti, lisades, et ühel loomakontrolliametnikul oli “üsna päev” pärast seda, kui ta tõi sisse kolm kitse, kelle kohta ametnikud on kindlaks teinud hulkuvatena.

Kolmapäeva hommikuse seisuga oli postitus saanud üle 150 kommentaari ja ligi 300 jagamise.

“Nii lõbus, kui neil näib olevat, oleme üsna kindlad, et nad tahavad lihtsalt koju tagasi minna,” jätkub postitus koos fotodega kahest suurest valgest kitsest ja ühest väiksemast mustast.

Fotode järgi on sõbraliku välimusega kitsed praegu väikeses aedikus kinni ja neile on söödaks õled. Üks kitsedest näib olevat Billy Goat, silmapaistvate sarvede ja pika habemega.

Seega jääb küsimus: kas need on teie lemmikloomad? Kui jah, võtke ühendust Chicago loomahooldusosakonnaga.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply