Kas olete viimastel aastatel IKEAst ostnud? Teil võib olla õigus saada arvelduse alusel väljamakset

0

IKEA ostjad võivad saada ühishagi kokkuleppe raames väljamakseid, kuid nõude esitamise tähtaeg läheneb.

24 miljoni dollari suurune arveldus keskendub Cooki maakonnas esitatud kohtuasjas esitatud väidetele, et populaarne Rootsi mööblifirma “printis oma jaemüügikohtades krediit- või deebetkaarditehingute kviitungid, mis sisaldasid rohkem kui deebet- või krediitkaardi viimast viit numbrit. kaardi number.”

Kuigi kohus ei langetanud kohtuasjas kummagi poole kasuks, nõustus IKEA maksma kokkuleppena 24,25 miljonit dollarit, kuid kohtuprotokollid näitavad, et nad “eitavad jõuliselt igasugust vastutust või ülekohut”. Ettevõte ei vastanud kohe NBC Chicago palvele kommenteerida kokkulepet.

Lepingu kohaselt võivad kõik, kes ostsid 18. oktoobrist 2017 kuni 31. detsembrini 2019 USA-s IKEA-s ja kasutasid ostu sooritamiseks deebet- või krediitkaarti, saada väljamakse. Mõned võivad olla juba saanud teatise, milles öeldakse, et nad võivad Ikealt olla abikõlblikud põhinevad kirjed asula veebisait.

Kuigi lõplik väljamakse summa sõltub suuresti esitatud nõuete arvust, advokaadibüroo hagi taga eeldab, et tšekid jäävad 30–60 dollari vahele.

Tähtaeg kuni esitada nõue või end kokkuleppest välja arvata on 4. mai. Lõplik heakskiitmise istung toimub siis 28. juulil.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply