Kaubandusideede lõim – Euroopa sessioon 10. märts 2023

0

Kas paanikasse sattuda või mitte? See on küsimus, kui läheneme nädala lõpuetapile.

Aktsiate müük on meile löödud ja võlakirjade pakkumine on tõusmas, kuna kauplejad vajutasid ka Föderaalreservi hinnakujunduse lähtestamise nuppu. See toimub keset kogu SVB olukorda, nagu siin on kirjeldatud.

FX-is tundub, et kauplejad on praegu endiselt oma väikeses maailmas ja ootavad enne järgmise jätkamist USA töökohtade aruannet.

Niisiis, kellel on õigus? Kas peamistel valuutadel on vaja järele jõuda või on hirm laiema turutunde ees praegu üle puhutud? See sõltub sellest, kas SVB-l on piisavalt kapitali kahjumi katmiseks ja tegevuse jätkamiseks või on pank sunnitud tegevuse lõpetama ja konkurent ostab selle välja.

Võtke arvesse volatiilsus, mis võib tuleneda mittepõllumajandusettevõtete palgafondide andmetest, ja see loob nädala kaootilise lõpu.

Millised on teie seisukohad turul praegu? Jagage oma mõtteid/ideid ForexLive’i kogukonnaga siin.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply