Kelly Clarkson ütleb, et lahutus “rebib teid lahku”, kui abielu “ei tööta” pärast “aastatepikkust” proovimist

0

Kelly Clarkson rääkis avameelselt, kuidas lahutus “rebib teid lahku” pärast lahkulöömist Brandon Blackstockist.

Hiljutises podcastis “Angie Martinez’s IRL” selgitas kahe lapse ema, et tema lahutus “ei olnud üleöö tehtud otsus”.

“Mida lahutus sinuga teeb? Sest see peab sind nihutama, eks?” küsis Martinez Clarksonilt.

“See rebib teid laiali,” vastas naine, “iga kord, kui kellessegi armute, ja see ei tööta.

KELLY CLARKSONI LAPSED ÜTLESID TALLE, ET NAD SOOVIVAD, ET EMMA JA ISSI OLIksid PÄRAST lahutust samas majas: „See tapab mind”

Brandon Blackstock ja Kelly Clarkson lõpetasid lahutuse 2022. aastal.

Brandon Blackstock ja Kelly Clarkson lõpetasid lahutuse 2022. aastal. (Getty Images)

Kelly Clarkson ütles lahutust "rebib su laiali."

Kelly Clarkson ütles, et lahutus “rebib teid lahku”. (Weiss Eubanks/NBCUniversal/NBCU fotopank)

“Ma arvan, et lahutuse asi – eriti selle avalikustamine ja inimesed, kes arvavad, et nad teavad kõike – selle kõige raskem osa on see, et see ei olnud üleöö tehtud otsus.”

Sukeldudes sellesse, kuidas ta püüdis oma suhet oma seitse aastat vana abikaasaga toimima panna, ütles Clarkson, et “mõnikord seda lihtsalt ei juhtu.”

“Igaüks, kes on lahutatud [knows]. See oli aastaid kestnud püüdlused selle nimel, et see ei töötaks, sest ma ei tahtnud kunagi millestki osa saada, et see toimiks,” lisas Clarkson. “Tahtsin selle ilusaks teha. Tahtsin selle suurepäraseks teha. Tahtsin teha sellest kõik, mis see olla saab.”

Kelly Clarkson ja Brandon Blackstock abiellusid seitse aastat enne lahutust.

Kelly Clarkson ja Brandon Blackstock abiellusid seitse aastat enne lahutust. (Jeff Kravitz / FilmMagic)

Pärast segast lahkuminekut Blackstock ja Clarkson lõpetasid oma lahutuse märtsis 2022 pärast peaaegu seitse aastat kestnud abielu.

Taskuhäälingusaate ajal jagas Grammy võitja, kuidas lahutus on mõjutanud nende kahte last – Riverit (8) ja Remit (6).

Kelly Clarksonil ja Brandon Blackstockil on kaks last — tütar River, 8, ja poeg Remi, 6. Perekond on siin pildil 2019. aastal.

Kelly Clarksonil ja Brandon Blackstockil on kaks last — tütar River, 8, ja poeg Remi, 6. Perekond on siin pildil 2019. aastal. (Emma McIntyre)

“Küsin sõna otseses mõttes igal õhtul, kui me käperdame, oma lastelt: “Kas sa oled õnnelik? Ja kui sa ei ole, siis mis võiks sind õnnelikumaks teha?”” alustas Clarkson.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Mõnikord nad ütlevad, eriti viimase kahe aasta jooksul, palju, ja see tapab mind ja ma tahan, et nad oleksid ausad, nii et ma ei ütle kunagi: “Oh jumal, ära mulle seda ütle.” aga palju kordi oleks see nagu: “Tead, ma olen lihtsalt väga kurb. Ma soovin, et emme ja isa oleksid samas majas.” Ja nad on selles tõesti ausad. Ja ma kasvatan sellist inimest.”

Clarkson kasvas üles jagatud leibkonnas, nii et ta mõistab emotsioone, mida tema lapsed läbi elavad.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Ma lihtsalt istun seal ja mõtlen:” Ma saan aru. Ma olen samuti lahutatud perest. Ma saan aru. See on nõme. Aga me teeme selle asja ära. Ja sa oled nii armastatud me mõlemad,” ütles Clarkson. “Ma arvan, et nendega suhelda ja neid mitte kohelda – mitte kohelda neid nagu täiskasvanuid, sest nad ei ole nii –, aga mitte kohelda neid nagu lapsi. Need ei ole väikesed tunded. Need on tohutud tunded ja need on tohutud emotsioonid. “

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply