Khloe Kardashian jagab esimest fotot endisest kaunitarist Tristan Thompsonist koos oma kahe lapsega

0

14. märts (UPI) – Tõsielutelevisiooni staar Khloe Kardashian jagas Instagramis esimest korda fotot oma endisest poiss-sõbrast Tristan Thompsonist koos kahe lapsega.

“Palju õnne sünnipäevaks @realtristan13,” kirjutas 38-aastane Kardashian Thompsoni lähedaste piltide galeriile.

“Sa oled tõesti parim isa, vend ja onu. Sinu armastus, tähelepanu, rumalad tantsud, kallistused, autoga autoga sõitmine, magamamineku rituaalid, viis, kuidas sa nende jaoks välja ilmud. Kõik ülaltoodu tähendab oma pisiperele rohkem, kui sa kunagi teada saad,” kirjutas Kardashian oma 32. sünnipäeval profikorvpallurile.

Esimesel fotol on Thompson käsi prints Oliveri ümber hoidmas, tema 6-aastane poeg koos endise tüdruksõbra Jordan Craigiga; ja Tõsi, tema 4-aastane tütar Kardashianiga, kui nad hoiavad süles tema väikest poega, kes kannab ühes tükis pidžaamat, mis on kaetud naeratavate kummitustega.

Juulis asendusemadusena sündinud beebi nime pole avalikult avaldatud.

Teisel fotol on Thompson koos True’iga, ühe tema väikese lapsega, kelle nägu on kaetud südameemotikoniga, ja tema 16-aastase venna Amariga, kes põeb epilepsiat ja on ratastoolis.

Vaadake seda postitust Instagramis

Khloé Kardashiani (@khloekardashian) jagatud postitus

Thompsonil on koos Maralee Nicholsiga ka 15-kuune poeg nimega Theo.

“Minu sünnipäevasoov teile on, et ihkaks jätkuvalt muutusi, paranemist ja muutumist. Ole tugev, ole lahke, ole kannatlik, ole vaba. Jätkake oma hinge ja ema uhkeks muutmist. Palju õnne sünnipäevaks, kallis isa,” ütles Kardashian.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply