Kõige olulisem viimase 24 tunni jooksul on see, mis ei juhtunud

0

Küsimus, mida inimesed praegu küsivad, on järgmine: mis juhtus, et sentiment muutuks?

See on vale küsimus. Turud rallivad, sest mida ei juhtunud.

Nagu kõik, vaatasime eile, kuidas USA piirkondlikud pangad peksti, ja mõtlesime: kumb langeb järgmisena? Kuna aktsiahinnad on mõne päevaga langenud +80%, on kaugeltki eeldada, et hoiuste osas on toimunud midagi.

Seni pole enam ebaõnnestunud. Arvestades seda, võite hakata eeldama, et need ei ebaõnnestu ja hoiuste väljavool ei ole nii halb, kui turud kartsid. Või et Fedi uus programm on ellujäämiseks piisavalt likviidsust suurendanud.

Kui pangajooks on läbi, siis on see läbi. Võib kindlalt eeldada, et hoiuste väljavool on väiksem kui eile ja see rahu ei ole enam kaugel. Endiselt on mõned suured küsimused pankade krediidiimpulsi, regulatsiooni ja Föderaalreservi poliitika kohta, mis tuleneb langusest, kuid praegu on ainus kaup pankade maksevõime ja tundub, et nad on tormi üle elanud.

Siin on mõnede USA enim pekstud piirkondlike pankade turueelsed sammud.

Degens tegi seda.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply