Kolmas inimene suri New Yorki osariigis Rochesteris GloRilla kontserdil saadud vigastustesse

0

9. märts (UPI) – Kolmas inimene suri pärast GloRilla kontserti New Yorki osariigis Rochesteris asuvas Armorys toimunud tormi ajal saadud vigastustesse, teatas kohalik politsei neljapäeval.

Kolmandaks ohvriks tuvastas politsei 35-aastase Aisha Stephensi Siracusast.

Leitnant Greg Bello Rochesteri politseiosakonnast ütles, et Stephens suri saadud vigastustesse kolmapäeval.

Eelmised kaks hukkunut olid Buffalost pärit 33-aastane Rhondesia Belton ja Rochesterist pärit 35-aastane Brandy Miller.

Relvahoidla omanik pidi kolmapäeval kohtuma linnaametnikega, et arutada tragöödia järel toimuva meelelahutusloa uuendamist, kuid ta ei ilmunud kohale.

Seejärel allkirjastas politsei korralduse, mis keelas üritusel korraldada “mis tahes publitset meelelahutust, mis hõlmab kontserte, võimendatud muusikat ja spordiüritusi või mänge”.

Esmaspäeval ütles Rochesteri politseiülem David Smith, et tormi põhjustas see, kui kontserdikülastajad arvasid kuuldavat tulistamist.

Ehkki ametivõimudel ei ole õnnestunud tulistamise kohta tõendeid leida, uurib Smith, et politsei uurib võimalust, et tormi põhjustas “võimalik rahvahulk, tulistatud lasud, pipragaas ja muud soodustavad tegurid”.

GloRilla, kelle sünninimi on Gloria Hallelujah Woods, väljendas tormijärgses säutsus šokki.

“Olen muserdatud ja südant valus nende traagiliste surmade pärast, mis juhtusid pärast pühapäevast saadet. Minu fännid tähendavad mulle maailma, palvetades oma perede ja kõigi kannatanute kiire paranemise eest,” säutsus Woods esmaspäeval.

Rochesteri linnapea Malik Evans lubas rünnakut uurida.

“Me võtame inimesed eile õhtul juhtunu eest vastutusele,” ütles Malik esmaspäeval.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply