Kristin Cavallari paljastab, miks ta kunagi Botoxi ei kasuta

0

Kristin Cavallari õpib vananemist omaks võtma.

Teisipäeval oma Instagrami lugudes nahahooldusega seotud küsimuste ja vastuste ajal avalikustas “Laguna Beachi” staar oma otsusest mitte kasutada Botoxi ega tegeleda muude vananemisvastaste protseduuridega.

“Olgu, siin on minu arutluskäik: ma püüan lihtsalt omaks saada vananemist – ma ei taha elu lõpuni midagi taga ajada,” selgitas Cavallari küsimusele, miks ta on Botoxi saamise vastu. “Kuid ma arvan ka, et mõttekam on näolihaseid välja töötada samamoodi nagu keha. Kui olete need lihased külmutanud, pole enam tagasiteed.”

“Ma kuulsin ka, et Botox reisib ja ei jää lihtsalt teie näole. Kokkuvõte: me ei tea tegelikult selle kraami pikaajalisi mõjusid,” lisas ta.

Cavallari avaldas, et ei proovi kunagi Botoxi, sest ta ei taha kaotada oma näolihaste jõudu ega taha oma elu noorust taga ajada.

Cavallari avaldas, et ei proovi kunagi Botoxi, sest ta ei taha kaotada oma näolihaste jõudu ega taha oma elu noorust taga ajada. (Gotham/GC Images)

KRISTIN CAVALLARI EI ARVA, ET TA TAHAB JAY CUTLERI JA MATT LEINARTI ROMANTSIDEGA “kohtingule minna teise sportlasega”

Kui üks tema jälgijatest avaldas soovi “kortse normaliseerida” ja rääkis survest kosmeetilist protseduuri proovida, ei suutnud tõsielustaar nõustuda. Ta selgitas, et tema meetod naha sileda hoidmiseks on “hüdreeritud püsimine ja heade toodete kasutamine”.

“Minu jooned ei häiri mind. Näete neid siin mu otsaees,” kirjutas ta enda ja tütre foto kõrvale. “Ma olen väga animeeritud, nii et kaotaksin palju oma väljendust, kui saaksin Botoxi. Olen 36-aastaselt õnnelikum kui kunagi varem ja mu jooned tähendavad, et olen elanud ja saanud kogemusi, mida ma armastan. “

Kristin Cavallari jagas oma tütrega fotot, millel on tema read täisekraanil, öeldes, et talle meeldib, et ta neid näeb.

Kristin Cavallari jagas oma tütrega fotot, millel on tema read täisekraanil, öeldes, et talle meeldib, et ta neid näeb. (Kristen Cavallari Instagram)

Lisaks vedeliku säilitamisele soovitab “The Hillsi” staar oma fännidel süüa võimalikult tervislikult, veeta võimalikult palju aega heade sõpradega, naerda nii sageli kui võimalik ja “lõpetada nii kuradima hoolimine”.

Kuigi ta on Botoxi enda vastu, tunnistas ta, et on proovinud mõnda muud protseduuri, millest mõned talle meeldisid, enamik aga mitte.

Cavallari selgitas, et tema parim ilunipp on juua palju vett, olla võimalikult palju väljas, leida häid sõpru ja naerda nii palju kui võimalik.

Cavallari selgitas, et tema parim ilunipp on juua palju vett, olla võimalikult palju väljas, leida häid sõpru ja naerda nii palju kui võimalik. (Jeff Kravitz / Getty Images MTV jaoks)

“Tegin korra silmade all düssporti ja vihkasin seda absoluutselt,” kirjutas ta ja lisas, et see ajas ta silmad vajuma. “Seetõttu ei tee ma kunagi sellist jama. Veendusin, et tegelen düspordiga ja ma ei suuda isegi pilte sellest ajast vaadata. Õnneks läks see 5 kuuga mööda.”

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Enne kui ta sai kommentaare, mis annaks talle teada, et düssport on Botoxi teine ​​vorm, lisas ta, et teadis, et protseduurile läks, kuid ütles, et proovis seda, sest “see peaks olema teie jaoks tervislikum”.

Ainus, mida Cavallari on proovinud ja meeldinud, on mikronõelamine ja ta ütleb, et on “palju proovinud”. Ta ei ole vastu toodete kasutamisele, et noorem välja näha, öeldes, et on “avatud kõigele loomulikule” ja “teeb ​​praegu nahahoolduses palju uuringuid tüvirakkude kohta”.

Cavallari alustas 2021. aastal oma nahahooldussarja Uncommon Beauty. Tema esialgne tilk koosnes viiest tootest, sealhulgas vahutav näopesu, vesigeel-kreem-niisutaja, C-vitamiini silmakreem, mango huulepalsam ja C-vitamiini ananassi nektar. .

Cavallari tõi 2021. aastal turule oma nahahooldusbrändi Uncommon Beauty.

Cavallari tõi 2021. aastal turule oma nahahooldusbrändi Uncommon Beauty. (Tibrina Hobson / Getty Images)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Ta lõi kaubamärgi minimalistliku nahahoolduse reklaamimiseks, kasutades vaid mõnda kvaliteetset toodet.

“Meie eesmärk Uncommon Beauty’s on vähendada igapäevast nahahooldusrutiini, et saaksite end oma nahale määrides tõeliselt hästi tunda,” kirjutas Cavallari kaubamärgi veebisaidil.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply