Kuberner teeb Minnesotast “varjupaigaks” arstidele, kes pakuvad suguelundite moonutamist ja keemilist kastreerimist

0

Minnesota kuberner Tim Walz (D) allkirjastas neljapäeval täidesaatva korralduse, mis muudab tema osariigi “varjupaigaks” inimestele, kes otsivad “transsooliste” operatsioone ja ravimeid ning arstid, kes soovivad neid välja kirjutada.

See korraldus läheb täielikult vastu vastuolulisele “soojaatava hoolduse” mudelile, mis on lääne meditsiinis parimal juhul kahtlaseks muutunud, kusjuures arstid üle maailma aeglustavad ja peatavad selle praktika.

“Täna ühineb Minnesota teiste osariikide ja kasvava hulga omavalitsustega, mis on tegutsenud solidaarselt LGBTQIA+ kogukonnaga,” seisab korralduses. “Seisame selle kogukonnaga, säilitades varjupaiga neile, kes otsivad ja pakuvad soolist aspekti kinnitavaid tervishoiuteenuseid.”

Seda tehes on Walz käskinud kõigil riigiasutustel “oma seaduslike volituste piires” kaitsta inimesi ja üksusi, kes “pakkuvad, abistavad, otsivad või saavad” sellist kohtlemist.

Samuti annab ta erinevatele osakondadele korralduse väljastada haigekassadele „ühine haldusbülletään“ väidetavalt „meditsiinilistelt vajalike“ ravimite ja protseduuride kindlustuskaitse kohta.

Teatud hoiatusi välja jättes kehtestab Walz moratooriumi mis tahes uurimisele kaasaaitamisele, mille tulemuseks on arstide või vanemate vastutusele võtmine soolise düsfooriaga tegelemisel „sugu kinnitava hoolduse“ stiilis.

“Ükski riigiasutus ei täida teises riigis väljastatud kohtukutset, mille eesmärk on saada teavet isiku või isiku lapse kohta, kes reisib sellesse riiki soolise kuuluvuse tagamiseks ja mis kinnitab võimalike lastekaitsealaste küsimustega seotud tervishoiuteenuseid või kriminaalsüüdistusi vanema, eestkostja või teenuseosutaja vastu. tervisele kasulike hüvede otsimine, saamine või sooline pakkumine,” seisab korralduses.

Vastuseta on aga küsimus, kas “inimese lapsel” lubataks reisida Minnesotasse narkootikume ja protseduure otsima ilma vanema nõusolekuta.

Võib-olla kõige kurjakuulutavamalt hõlmas Walz “kaitset väljaandmise vastu”, mis võimaldab tal kasutada “diskretsiooni, et keelduda vahistamis- või üleandmistaotlustest”, mida süüdistatakse teises riigis transsooliste isikutega seotud kuriteos.

Põhjendades nii drastilist kaitset „soojaatuse” mudelile, loetleb Walz palju Ameerika meditsiiniasutuse moodustavaid kutseorganisatsioone, mis pooldavad „jaatuse” mudelit.

Nende organisatsioonide hulka kuuluvad Ameerika Meditsiiniassotsiatsioon, Ameerika Laste- ja Noorukite Psühhiaatria Akadeemia, Ameerika Pediaatrite Akadeemia, Endokriinsüsteemi Selts, Noorukite Tervise ja Meditsiini Ühing, Ameerika Psühholoogide Assotsiatsioon, Ameerika Psühhiaatrite Assotsiatsioon, Maailma Professionaalse Assotsiatsioon. Transseksuaalide tervis ning haiguste tõrje ja ennetamise keskused (CDC).

Need organisatsioonid pooldavad tugevalt kinnitusmudelit, hoolimata asjaolust, et nende Euroopa kolleegid löövad häirekella.

Nagu Breitbart News teatas, on Ühendkuningriigi riiklik tervishoiuteenistus (NHS). hoiatus et lapsed, kes usuvad, et nad on transsoolised, läbivad lihtsalt “faasi” ja arstid peaksid julgustama neid eelistama asesõnu või muid nimesid kasutamast.

Kuigi Briti arstid seavad ranged keelud puberteediea blokaatorite retseptide kohta ja isegi sulgemine Ameerika meditsiiniasutus ja föderaalvalitsus suruvad alla transseksuaalide kliiniku, kuna see ei ole lastele “turvaline” ja asendab terapeudid arstidega.

NHS Inglismaa aruanne hoiatas isegi sotsiaalse ülemineku eest – nimede, asesõnade muutmise ja vastassooga seotud riiete kandmise eest, öeldes, et sellised tegevused ei ole “neutraalsed” ja neil on “oluline mõju” “psühholoogilisele toimimisele”.

Loe täitevmäärust siit:

EO 23-03 Allkirjastatud ja esitatud_t… kõrval Breitbarti uudised

Breccan F. Thies on Breitbart Newsi reporter. Saate teda Twitteris jälgida @BreccanFThies.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply