Kuidas FMAS:23 võib aidata IB-del ja sidusettevõtetel oma äri Aafrikas laiendada?

0

Finance Magnates Africa Summit (FMAS:23) on peagi tulemas, uksed avatakse 8.–10. mail 2023. Kevadine tippkohtumine, mis toimub luksuslikus Sandtoni konverentsikeskuses Johannesburgis, Lõuna-Aafrika Vabariigis, toimib kui ei saa. miss üritus juhtivatele IB-dele ja sidusettevõtetele.

Oma tuumaks on FMAS:23 B2C-ruum, mis on mõeldud veebikaubanduse kõikidele elementidele. See hõlmab nii IB-sid kui ka sidusettevõtteid, kes soovivad laiendada oma äritegevust, turujalajälge ja uurida uusi vertikaale Aafrikas.

Sündmus toimub tööstuse jaoks sobival ajal, arvestades Aafrika kasvava turu huvi ja ühinemist. Tõepoolest, kontinent on muutunud maaklerite, pakkujate ja kõigi turuosaliste jaoks oluliseks sihtkohaks.

Kuna suur osa tööstusest soovib meelitada uusi ettevõtteid ja kauplejaid, on otsus FMAS:23 osaleda tänavu mais lihtne. Tuletame meelde, et kui te pole seda veel teinud, on FMAS:23 registreerimine nüüd aktiivne ja sellele pääseb juurde järgmine link.

FMAS:23 – kõikidele IB-dele ja sidusettevõtetele helistamine

2023. aasta näeb juba praegu olevat suur samm edasi online-kaubanduse jaoks, eriti Aafrikas. Arvestades põnevust, potentsiaali ja võimalusi, mis on omane värskele kasutamata turule, pakub FMAS:23 IB-dele, sidusettevõtetele ja mujale ainulaadset võimalust võrgustike loomiseks, kaasamiseks ja õppimiseks.

FMAS:23 on üles ehitatud nii, et see mahutab Aafrikas mitmesuguseid osalejaid ja osalejaid. Olenemata sellest, kas olete kauplemismaastikul uustulnuk või juba väljakujunenud IB või sidusettevõte, FMAS:23 pakub igaühele midagi.

Kõik üritusel osalejad saavad loota, et saavad kasu suhelda valdkonna juhtivate jaemüüjatega, maakleritega, kaubamärkidega ja loomulikult valdkonna suurimate nimedega.

Mitte kusagil mujal pole osalejatel võimalust Aafrikas ühes kohas nii paljude juhtide ja kauplejatega otse rääkida. Üksikisikud võivad oodata ka jaekaubanduse ja krüptoruumi suurimate kaubamärkide tundmaõppimist ja nendega suhtlemist.

FMAS:23 sisaldab kokku 2,5 päeva sessioone, töötubasid, paneele, arutelusid ja palju muud, puudutades jaekaubanduse kõiki nurki. Täielik päevakava avaldatakse lähinädalatel.

Olge kursis, sest põhjaliku päevakava täiel määral välja tuleb või lihtsalt selleks liituda vestlusega ümbritsev FMAS:23 ja vaadake, kuidas teie bränd saab osa aasta suurimast sündmusest!

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply